15 Yaşındayım saçlarım beyazlıyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Maybach
  • 112 Görüntülenme
  • 0 Yorum
M

Maybach

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Merhaba şu an 10 sınıfa gidiyorum geçen sene 9 sınıftayken saçımda 3-5'ten Beyazlar vardı ancak bu 3 aya kadar yine çok fazla saç beyazlarım yoktu Ne olduysa bu son 3 ay içinde tatille de gitmiştin nedendir bilinmez saçlarımdaki beyazlıklar o kadar fazlalaştılar ki yani artık dışarıdan birisi baksa rahat görmeye başladı.

Önceleri çok sorun olmuyordu az olduğu için şimdi çoğalmaya başlayınca ileriki yaşlarda daha da artacağını anladım arkamı göremediğim için şöyle bir telefonun kamerasıyla çektim görünce inanamadım çok şaşırdım doğrusu bu kadar çoğaldığını hiç bilmiyordum.

Yani tamam çoğaldıklarının farkındaydım ama arka tarafında bu kadar çok çoğalacaklarının hiç tahmin etmemiştim Bir de 3 ayın başlarına doğru saçımı 3 numaraya vurmuştum.

Şimdi deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum sorunun kaynağı ne olabilir, nasıl düzeltebilirim, ne yapmam lazım tecrübeden arkadaşlar varsa sevinirim.

Acaba aklıma kullandığım şampuanla bir alakası olma ihtimali geliyor 7-8 aydır sürekli aynı şampuanı kullanıyorum, memnun olduğum için hep aynı markanın ürününü kullanıyoruz. Bu arada eczanelerde ve bazen internette görüyorum saç siyah hatta şampuan sabun gibi şeyler var alıp kullanmam doğru olur mu?

Saç temizliğime de gerçekten çok dikkat eden biriyimdir asla kepekli yağ barınmasını istemediğim için saçlarıma çok bakarım sürekli duş alırım.

Ek olarak şunu da belirteyim ailemde genetik bir problem yok annemle babam da sordum erken saç beyazlaması olduğunu söylemediler ama beni rahatsız ediyor bu durum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
182
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
174
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
228
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
296
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
155
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
282
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt