16 Yaşında Saç Dökülmesi Nedenleri?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi AirLife
  • 243 Görüntülenme
  • 4 Yorum
A

AirLife

Üye
Merhaba abiler bu sene 16 yaşıma girdim, önceden tarak girmeyen saçlarımın artık araları gözükmeye başladı. Dökülmeler ara sıra yoğunlaşarak artıyor. Beraberinde aşırı yağlanma ve kepeklenme sorunumda var. Saçlarıma çok fön yapmam, jöle veya wax gibi şekillendirici ürünlerde kullanmıyorum sadece banyodan çıktıktan sonra kurutmak için makineyi kullanarak şekil veriyorum, elimi saçlarıma attığımda pek gelmiyor 1 -3i 2 tel anca fakat halıya veya çalışma masama baktığım zaman 15 20 tel saç döküldüğünü görüyorum. Günümün çoğu masamda geçiyor mevsimsel veya geçici bir sorun olabilir mi? Şampuan olarak Clear Man yağlı saçlar için olan kullanıyorum. Dayılarım, amcalarım kel değil fakat onlarda da açılmalar, babam da kel değil ama üst taraflarda açılmaları var. Önereceğiniz vitamin takviyesi, şampuan markaları var mı? Bu dökülmeler neden olur, stres kaynaklı yada genetik olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim?

N

Neron

Üye
Sigara içiyor musun?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
A

AirLife

Üye
Hayır hocam kullanmıyorum alkol de yok

L

lastmorn

Üye
Üye
Stresten dolayı olabilir. Bu yaşta dökülme için doktor ile konuşmak en doğrusu olacaktır.

S

Sacsizkel

Üye
Bir doktora görün bencede. 1-2 sene sonra kelliğe doğru götürür seni. Eğer aile de var ise böyle bir şey genetik diyeceğim ama kesin bir şey diyemem.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
10
Robots
11
Üst Alt