16 Yaşındayım saçlarım dökülüyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi mrtswn
  • 150 Görüntülenme
  • 1 Yorum
M

mrtswn

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
herkese iyi akşamlar arkadaşlar 16 yaşındayım ve saçlarımda son 7 aydır aşırı miktarda dökülme sorunu var bu sorun birdenbire başladı yani son aylarda saçlarımı gene aynı şekilde yıkarım aynı şampuanımı kullanırım herhangi bir ilaç kullanmadım ama neden böyle bir dökülme olduğu anlam veremedim. Ailemde kellik falanda yok saçlarımda özellikle ön ve üst kısımlarda son 2 yıldır belirgin bir seyreklik var. Özellikle sabah kalktığında yastıkta 20-30 tel rahat saç teli görüyorum duş sırasında saçlarımı kururlarken kolay saçların döküldüğünü elimi saçımla oynadığımda kolay saç geldiğini fark ettim önceden hiç böyle bir sorunum yoktu ama ne olduysa bu son bir yıldır böyle bir dökülme sorunuyla uğraşıyorum. Genetik saç dökülmesi olacağını düşünmüyorum çünkü ailemde böyle bir sorun yok. Doktora gitmeyi düşünüyorum ancak doktora gitmeden önce bu forumda tecrübeli abilerimden bir öneri tavsiye almak istedim acaba ne kullanmalıyım okulun var sınavlarım var hormonel ilaç kullanmak istemiyorum vitamin türü saç losyonları gibi şeylerle saçlarımı koruma sağlayabilir miyim?
 
L

lugano

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Önce bir saçlarının son halini gösteren bir resim yükle ona göre daha doğru yorum yapabiliriz görmeden bir şey diyemeyiz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
346
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
215
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
335
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
351
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
200
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
324
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
40
Robots
4
Üst Alt