17 Yaşındayım saçlarım dökülüyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ahmetysn
  • 157 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Ahmetysn

Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar 17 yaşındayım daha önce hiç dökülmeyen saçların bu aralar aşırı şekilde dökülmeye başladı özellikle saçlarımı taradığımda ve duş aldıktan sonra saçımı kuruladığımda saçların kolay bir şekilde döküldüğünü fark ediyorum lavaboda önceden hiç görmediğim kadar saç görüyorum acaba bu durumun nedeni vitamin eksikliği mi ya da herhangi bir hastalık mı ya da genetik dökülme olabilir mi daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmemişti. Ailemde genetik saç dökülmesi pek yok babamın 58 yaşında olmasına rağmen saçları halen var biraz ön bölgelerde seyreklikler var. Saç dökülmesi için doktora gitmeyi düşünüyorum babam da bana doktora gitmemi önerdi hemen ilaç kullanmak istemiyorum çünkü altında neyin sebep olduğunu öğrenip ona göre ilaç ya da vitamin kullanacağım en çok kullanılan Xperia tablet almayı düşünüyorum içerik olarak en iyisi bu diyorlar içinde biotin çinko falan varmış. Doktora gitmeden önce formuna tecrübeli arkadaşlardan öneri almak istedim sizce 17 yaşında saç dökülmesi neden olmuş olabilir bu yaşta anta androjen kullanmak sizce doğru mudur vücuduma falan zararı olur mu önümde okulum sınavım var bunlara engel olur mu ki diye bazen düşünüyorum sizin fikirlerinizi merak ettim yardımcı olabilir misiniz abilerim?

H

Holosko

Üye
Bence de ilk önce bir doktora git neyin sebep olduğunu bir öğren doktor zaten sana söyler genetik mi, vitamin eksikliği mi, tiroid hastalanma ya da altta yatan başka bir sebep mi var onu öğren ona göre bir tedavi uygula bu yaşta hemen birdenbire antiandrojen ilaç kullanman uygun olmaz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
57
Üst Alt