18 Yaş şakak açılması yardım

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi byhell
  • 807 Görüntülenme
  • 3 Yorum
B

byhell

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Merhaba abiler 18 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç saç dökülmesi sorunum olmadı ancak her ne olduysa 3 ay öncesine kadar hiçbir şey yokken çok canlı saçlara sahipti ne olduysa bu 3 ay içinde oldu saçlarımı yanları birden açıldı önlerin incelmeye başladı ve şu an aşırı cansız ve yıpranmış gibi gözüküyor saçlarımı tarayamıyorum internetten biotin vitamini aldım 5 aydır kullanmama rağmen değişiklik yok bu yüzden ben de saçımı 3 numaraya vurdum bu sefer de şakaklarım açılınca iyicene moralim bozulmaya başladı aşağıya resimlerimi ekledim saçlarımın dökülmesini önlemek için ne yapmam gerekir ön sağ çizgimi tekrar eskisi gibi düzgün yapmak için ne önerirsiniz forumda gördüğüm kadarıyla anti androjen ilaçlar ve Minoxil kullanılıyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim şu an psikolojim çok kötü durumda.

18 Yaş şakak açılması yardım.jpg
 
K

kelaynak

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Açılma var gibi duruyor erkenden önlemini alman gerekir yoksa daha da ilerler
 
Synergy

Synergy

Üye
Mesajlar
45
Puanları
6
Kellik başlangıcı 30'una geldin mi büyük bir ihtimal tüm tepeye yayılır gibi şimdiden bitkisel ya da kimyasal anti androjen kullanmaya bak
 
Y

yenike

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Forumu okuyun yan etkileri kafanızdan atın, bir yerden başlayın. Daha sonrasında tedaviniz şekillenecektir. Tedavinize mutlaka iğneleme ekleyin.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
345
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
215
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
335
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
351
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
199
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
324
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
11
Üst Alt