18 Yaşında saç dökülmesi neden olur

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi byhell
  • 273 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

byhell

Üye
Slm arkadaşlar 18 yaşındayım saçlarımın ön tarafı iyice açılmaya başladı Seren Beyler o kadar belli olmaya başladı ki çevremdeki arkadaşlarım fark etti ve genetik olduğunu söylüyorlar. Ben de bu yaşta önlemimi almaya başlayacağım anne ve baba tarafından kellik var mesela babamın saçları 18 yaşındayken görmüş ama benim bu yaşta niye seyredip dökülüyor. Saçlarıma çok nazik bakım yaparım iki günde bir ılık suyla defne sabunu ile yıkıyorum daha sonra soğuk suyla masaj yaparak durularım ama çok abartıcı olarak değil. Arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum bir yıl öncesine kadar böyle bir şey yoktu Eğer böyle dökülmeye devam ederse 20'li yaşlarda saçımın ön tarafı kel olacak.

M

Maker

Üye
Çok jöle wax sürüyorsan ondan da dökülür

K

Kami

Üye
Şimdiden saç ektirmek için para biriktirmeye başla.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
B

byhell

Üye
Çok jöle wax sürüyorsan ondan da dökülür
Sprey jöle kullanmıyorum kendiliğinden açılmaya başladı saçlarıma çok iyi bakıyorum tedavi olarak önerinizi bekliyorum doktora proscar kullanmayı soracam

T

tarcin

Üye
Kan testi yaptırıp demirinize bakın.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
33
Üst Alt