18 Yaşındayım saç dökülmesi sorunum

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bepob
  • 275 Görüntülenme
  • 3 Yorum
B

Bepob

Üye
Merhaba abiler aranıza yeni katıldım 18 yaşındayım son 6 aydır saç dökülmesi yaşıyorum dışarıdan baksanız öyle saçı dökülen biri demezsiniz saçlarımda açıklık yok çok şükür ama günde 100 tane normalse benim 200 tel saç dökülüyor duş sırasında dökülmeyi fark ediyorum ellerim sanki çok saç geliyor tepeler ve arka tarafdam dökülmeler oluyor. Son günlerde iyice çoğalması canımı sıkmaya başladı. Yaşımdan dolayı normal gibi görmeye çalışıyorum ama ilerlemesinde korkuyorum. Eczaneden Sebamed cafein anti hair loss şampuan aldım iyi geldiğini söylediler bende 2 aydır kullanıyorum iyi gibi ama sorun nedir bilmiyorum sizce ne yapabilirim dökülmeye alakalı?

N

norm_life

Üye
Erkenden önlemini al bence ben 21 yaşındayım kafamda saç yok dışarı çıkasım gelmiyor, babam 60 yaşında benden çok saçı var adamın.

F

Filozof

Üye
Bu yaşta sakıma minoxil ve finasterid kullanayım deme vitaminler kullan özellikle biotin 5000 mcg olan senin saça çok iyi gelecektir zaten açıklığın yokmuş

E

emekli kel

Üye
Kardeşim öncelikle jöle, briyantin gibi şeyler kullanıyorsan bunları bırak, yok ben kullanmam gerek diyorsan, akşam saçını yıkamadan yatma

Saçını zeytinyağlı yeşil kalıp sabunla yıka. Marketlerden bulabilirsin, şu Dalan firmasının Prina sabunu diye geçer, saçını şampuanlar gibi yumuşacık yapmaz ama dökülmelerin önüne geçer.

Dediklerimi yap, farkı göreceksin tecrübeyle sabit.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
78
Üst Alt