19 yaşında saç dökülmesi tedavisi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Slayer
  • 275 Görüntülenme
  • 0 Yorum
S

Slayer

Üye
Merhaba abile yaşım 19 son bir yıldır saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Ne yaptıysam düzelmiyor eczacıdan zinc kapsül, biotin kapsülleri aldım kullanıyorum. Saçlarımı biraz koyulaştırdı ancak dökülmeler son sürat devam ediyor. Önlerinde yanların biraz geriye çekilmiş sanırım ileriki yaıllarda daha da açılacak gibi duruyor. Ailemde kel olan yok babamın biraz tepe bölgesi seyrek. Saçımı yıkarken ellerime 100 tel saç rahat geliyor. Çözüm bulamazsam doktora muayene olmaya gitcem. Bu bazı arkadaşlar minoxil kullan diyorlar diğer forumda bende saçlarım olduğundan minoxidile hiç bulaşmak istemiyorum. Saçı döngüye sokuyormuş. Dökülmeleri önlemek için ne yapmam gerek doktora gidip ona göremi çözüm aramam gerek. Teşekkürler iyi günler dilerim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
291
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
17
Üst Alt