19 Yaşındayım saçlarım dökülüyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Indigo
  • 165 Görüntülenme
  • 1 Yorum
I

Indigo

Üye
Herkese iyi akşamlar dilerim arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere aşırı miktarda saç dökülmesi yaşıyorum 19 yaşıma yeni girdim şimdiye kadar hiçbir vitamin losyon ilaç kullanmadım en son doktora gitmeyi düşündüm ancak vazgeçtim randevu alamadığım için ön taraflarına bir miktar açılmalar oluştu özellikle yanlarında saç çizgimde hafif gerilemeler olunca saçlarımı tarayamaz hale geldim. Arkadaşımın da saçları dökülüyor bana bioxcin ampul kullanmamı önerdi sadece kendisi kullanıp saçlarına çok iyi geliyormuş acaba ben de kullansam saçıma çok iyi gelir mi aranızda kullanan memnun olanlar var mı? Şimdilik proscar ilacı kullanmayı düşünmüyorum sadece olan saçımı korumak istiyorum var olan saçlarımı korursam yeter ailem de çok fazla saçı dökül en yok ma eğer benim de ileride saçlarım daha çok dökülmeye açılmaya başlarsa ben de ilaç kullanmaya başlayacağım. Şimdi bana saç dökülmesini önlemek ve saçları güçlendirmek için iyi bir vitamin hapı ne önerirsiniz Xpecia tablet ya da medobiyotompleks-e alsam olur mu?

B

byhell

Üye
benim de dökülüyor 18 yaşındayım. alnım bayağı bi açık.tesellim body, kaslı ve kel olacam

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
13
Robots
41
Üst Alt