20 yaşında kellik başlangıcı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Indigo
  • 242 Görüntülenme
  • 3 Yorum
I

Indigo

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Arkadaşlar yaş 20 ön saç çizgimin her iki yanı açıldı önlere doğru seyrelmeler saç incelmeleri oluşmaya başladı gidişat genç yaşta kelliğe doğru gidiyorum. Ailede babam kel büyük abim kel diğer abim kel değil. Saçımın arkasında da kafa derim hafifçe gözüküyor. Anca ışık vurduğunda görebiliyorum. Sizce kel mi oluyorum yoksa saçım mı çekiliyor? Bu yaşta anlam veremedim bu duruma neden oluyor. Böyle saç dökülmesi başına gelen var mı? Saçlarım genelde hemen yağlanır iki güne bir Clear Man şampuanla yıkarım. Saçlarım uzundur. Berber bana kısaltırsak döküntüyü engelleriz dedi. Tam 4 aydır saçlarım çok fazla dökülüyor.
 
M

matrax23

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Sanırım bir iki yıla kalmaz kel olursun, büyük ihtimalle genetik sebepten olmalı. Okuldan arkadaşım 16 yaşındayken kelleşmeye başladı. Şimdi Johnny Sins ile arasında bir fark kalmadı.
 
L

leovento

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Vücudunun genetik olarak DHT hassasiyeti vardır. Diğer türlü bu şekilde saç dökülmez. Doktora danışarak DHT'yi ufaktan baskılaması için bi ilaç alabilirsin.
 
H

Hakonek

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Şimdiden başla antiandrojen ilaçları araştır yoksa çaresi yok
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
427
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
262
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
403
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
406
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
239
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
375
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
70
Çevrim içi ziyaretçiler
39
Toplam ziyaretçi
109
Robots
5
Üst Alt