20 yaşında kellik başlangıcı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Indigo
  • 256 Görüntülenme
  • 3 Yorum
I

Indigo

Üye
Arkadaşlar yaş 20 ön saç çizgimin her iki yanı açıldı önlere doğru seyrelmeler saç incelmeleri oluşmaya başladı gidişat genç yaşta kelliğe doğru gidiyorum. Ailede babam kel büyük abim kel diğer abim kel değil. Saçımın arkasında da kafa derim hafifçe gözüküyor. Anca ışık vurduğunda görebiliyorum. Sizce kel mi oluyorum yoksa saçım mı çekiliyor? Bu yaşta anlam veremedim bu duruma neden oluyor. Böyle saç dökülmesi başına gelen var mı? Saçlarım genelde hemen yağlanır iki güne bir Clear Man şampuanla yıkarım. Saçlarım uzundur. Berber bana kısaltırsak döküntüyü engelleriz dedi. Tam 4 aydır saçlarım çok fazla dökülüyor.

M

matrax23

Üye
Sanırım bir iki yıla kalmaz kel olursun, büyük ihtimalle genetik sebepten olmalı. Okuldan arkadaşım 16 yaşındayken kelleşmeye başladı. Şimdi Johnny Sins ile arasında bir fark kalmadı.

L

leovento

Üye
Vücudunun genetik olarak DHT hassasiyeti vardır. Diğer türlü bu şekilde saç dökülmez. Doktora danışarak DHT'yi ufaktan baskılaması için bi ilaç alabilirsin.

H

Hakonek

Üye
Şimdiden başla antiandrojen ilaçları araştır yoksa çaresi yok

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
47
Üst Alt