21 yaşındayım saçlarım dökülüyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Berk
  • 156 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

Berk

Üye
Herkese merhabalar bugün de yeni bir soruyla buradayım 21 yaşındayım saçlarım son bir yıldır aşırı şekilde dökülmeye başladı erkekte bir saç dökülmesi olduğunu düşünüyorum özellikle şakaklarımdaki saçlarım iyice geriye doğru açıldı ön üst bölgelerimde bir sorun yok ancak buralara doğru ilerleme yapacağını düşünüyorum vertex bölgemde de bir açılma yok ama ben şimdiden saçlarımı korumak istiyorum şimdiden şakaklarım eğer açıldıysa 25-30'u bulmadan kel kalacağım gibi düşünüyorum saçlarımı korumak için proscar ilacını kullanmak istiyorum sizce bu yaşta finasterid kullanmam herhangi bir zararı olur mu Minoxil Forte ve biotin vitamini aldım bugün kullanmaya başlayacağım bunların hepsini nasıl kullanmam gerek. Sakallarım gür ve tam oyum da uzun vücut gelişimini etkileyecek bir durum olacağını zannetmiyorum. Sizce proscar bu yaşta kullansam vücuduma herhangi bir zararı olur mu?

K

Kelbody

Üye
Saçlarını korumak için günde 1 mg proskopar kullanabilirsin diğer türlü bitkisel ürünler losyonlar serumlar şampuanlar genetik saç dökülme çok fayda vermez boşa kullanmış olursun yani tek yapman gereken proscarı kendine rahatsızlık vermeyecek şekilde uzun yıllar kullanman lazım fazla bir zarar olacağını sanmıyorum. Ben şimdiki düşüncelerim fikirlerim olmuş olsaydı senin yaşındayken kullanmaya başlardım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
291
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13
Üst Alt