23 yaşındayım saçım beyazladı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Eros
  • 189 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Eros

Üye
Hayırlı sabahlar arkadaşlar 23 yaşındayım ve 1 yıldır saçlarımda beyazlama var çok da sağlıklı beslenmeme rağmen neden olmuş olabilir önceleri çok önemsemiyordum saçımda sadece 3-4 tel beyaz varken şu an bayağı bir çoğalmış durumda özellikle faullerim ve yanlarında kırlaşmış saçların yoğunlaştığını görüyorum geçen aynayla saçının arkasına bir baktım bu kadar beklemiyordum bayağı bir çoğalmış yani bu demek ki 30 yaşıma geldiğinde daha çok saçımın beyazladığını göreceğim herhalde. Şu an beyaz 25 tel saçım var koparmıyorum kesiyorum çok sinirim bozuldu normal mi beyazlaması erken mi? Sizce neden erkenden saçmalama sormuş olabilir saçlarımı normal sıcak suyla yıkarım sürekli aynı şampuanı kullanıyorum yani yaklaşık 8 aydır memnun olduğum için yağlanmayı kepeği önlediği için bunu kullanıyorum. Sizce neden bu yaşta beyazlarım çoğalmaya başlamış olabilir fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum.

L

lusyus

Üye
Üye
Dostum bu durum genetik olabildiği gibi beslenme tarzıyla da alakası vardır sen ne kadar çok sağlıklı besleniyorum desen de vücuda giren zehirli gıda oranı yüksek olmuş olabilir yani ağır metal içeren besinleri tüketmemeye çalış ya da vücuttan zehir ve toksinleri atan resimleri araştır bunları tüketmeye özen göster. Örnek balıklarda çok yüksek miktarda metal olabiliyor bunun için mesela tahin yiyebilirsin tahin vücuttaki zehiri atan en önemli besindir. Bu zehirli toksitler ciltte birikerek hem ciltte lekeleri hem de saç beyazlamasına sebep oluyormuş.

Ö

Özkan

Üye
Erken yaşta olması genetik bir durum çözümü yok

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
14
Üst Alt