23 Yaşındayım saçlarım dökülüyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lione
  • 111 Görüntülenme
  • 0 Yorum
L

Lione

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Merhaba abilerim yaşım 23 yaklaşık 2,5 yıldır saç dökülmesi problemi ile uğraşıyorum kullanmadığım vitamin saçlı usulü kalmadı ancak hiçbiri saçlarımı geri getirmiyor
17 yaşında saç çizgimi neredeyse kaybettim ve yoğun olarak dökülmeye devam etti ve bu sürede ön saçlarım iyicene açılmaya başladı vertex bölgeme doğru ilerledi alemde de babamın saçları da 17 yaşından sonra hızlı bir şekilde dökülmeye başlamış yani anlayacağınız erkek tipi saç dökülmesi çok erken yaşlarda başlıyor bizim ailede. Doktora muayene oldum bana Minoxil Forte verdi bunu 6 ay boyunca kullanıp sonra geri gelmemi söyledi ben de aynen 6 ay boyunca kullandım sonra geri gittim tekrar devam etmemi söyledi. Minoxidil sürekli olarak kullandım ve son 1 senede proscar kullandım ve fayda aldığımı düşünmedim hepsini bıraktım 1 senedir kullanmıyorum ve aslında faydası varmış bi anda bu şekile girdim fotolarda saçlarım 2 numara belkide 1 dir. Şu anda ise 4 numaraya yakın saçlarımı çektiğim zaman elime saç gelmiyor önceden yumuşak çektiğimde bile 3-5 saç geliyordu şuanda o zamanki dökülme yok etki ettiğini anladım acaba tekrar başlasam yine aynı etkiyi verir mi sizce.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
222
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
189
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
247
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
307
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
168
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
290
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4
Robots
3
Üst Alt