24 Yaşındayım saçlarım dökülüyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aydın
  • 122 Görüntülenme
  • 0 Yorum
A

Aydın

Üye
Herkese hayırlı geceler arkadaşlar, 24 yaşındayım saçlarım çocukluğumdan ince telli ve aşırı bir şekilde yağlanma olur son iki senedir hiç olmayan şekilde saçlarım oluk oluk dökülmeye başladı öndeki aşağıda hiçbir böyle bir döküm yaşadığımı hatırlamıyorum üst saçlarını hiçbir şekilde incelme yok ama ancak yanlarındaki saçlarım gerilemeye başladı ve hızlı bir şekilde dökülmeye devam ediyor şu an saçlarımın en büyük sorunu aşırı yağlanma, incelme ve güçsüz olması. Elimi saçımı her attığımda kolaylıkla saçlar kopmaya başlıyor yıkanmadan sonra kurularken kopuyor tararken kopuyor yani doğal bir dökülmenin dışında en ufak bir temasa saçlarımı döküldüğünü görüyorum. Bana saçlarımın güçlenmesi için en azından saçlara zarar vermeyen bir şampuan önerisiyle saçları güçlendirmek için vitamin kapsülü öneriniz var mıdır? Bu saçları gürleştirmek için ne yapabilirim yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
63
Üst Alt