Aldactone Yan Etkileri Yaşayan var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi demett1
  • 192 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

demett1

Üye
Merhabalar geçen sene aşırı tüylenmeden dolayı jinekologa gitmiştim, hormon testi yapmıştı ve ultrasyona da girmiştim sonucunda bütün değerlerim normal çıkmıştı. Bugün aşırı tüylenmeden dolayı bi tane erkek endokrinoloji uzmanına gittim ve bana Aldactone ilcanı verdi. 6 ay kullanmamı ve daha sonra tekrar kontrole gelmemi söyledi. Reçetemde Hirsutizm kıllanma yazıyordu. Var olan kıllarım yok olmayacak biliyorum ama yeni çıkacak olanlar çıkmaz söyledi.

Aldactone ilacını kullananlar yan etkilerini görenler var mı arkadaşlar? Sonuçlarınızı merak ediyorum.

D

Durubeyaz

Üye
seni çok iyi anlıyorum canım aynı sorun bende de var üstelik ben o kadar doktora gittim ve hiç biri çözüm bulamadı şimdi yüzüm için lazere gidiyorum eğer sonuç alırsam bacak ve kollarıma da gideceğim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
502
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
234
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
31
Üst Alt