Alopexy T %5 Deri Spreyi Kullananlar Memnun mu?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Uzman
 • 2K Görüntülenme
 • 2 Yorum
Uzman

Uzman

Üye
Moderatör
Mesajlar
66
Puanları
0
Saç dökülmesini önlemek için alopexy t %5 minoxidil kullananlar saç tedavilerine mutlaka dht inhibitör ilaç olan finasterid, dutasterid, estradiol losyon gibi dht engelleyici ilaçlarda kullanmalıdır. Genetik saç dökülmesinden muzdarip erkekler için, Alopexy T saç büyüme tedavisi %5 minoxidil, saçların yeniden çıkmasına yardımcı olabilir.

Alopexy T %5 Deri Spreyi Kullananlar


Erkek Alopexy T spreyi, saç derinizdeki saç köklerine kan akışına yardımcı olan %5 minoksidil içerir ve klinik olarak günde iki kez 4 aylık kullanımdan sonra saçı uzattığı gösterilmiştir. Erkek Alopexy T sprei ile hiçbir güçlük ve karmaşa yok. Kokusuz, çabuk kuruyan Erkek Alopexy T sprey günlük rutininize kolayca entegre edilebilir. Bu Erkek Alopexy T ürünü 60 ml şişe içerisindedir. İçinde 3 gr minoxidil vardır ve her 1 ml içinde 50 mg minoxil içerir.

Alopexy T %5 sprey dünyada saç çıkardığı kanıtlanmış minoxidil etken maddesi vardır. Minoxidil kılcar damarlarda vazodilatör etki yaparak uyuyan saçların uaynmasını sağlar. Mevcut saçların kalitesini artırır kellik oluşmasının önüne geçer. İlk kullanımda 3-4 ay içinde saçlarda dökülme yapabilir. Bu olağan bir durumdur. Ancak 5. aydan sonra etkisini görmeye başlarsınız.

Alopexy T %5 Sprey Nasıl Kullanılır​

 • Alopexy T’yi saç dökülmesi olan bölgeye günde sabah ve akşam aynı saatlerde 2 kez 5 püskürtme yada bir damlalık ile 1 ml olarak uygulayın.
 • Alopexy T’yi kuru saç derisine uygulayın hafifçe parmak uçları ile yayın.
 • Saçlara değil temiz saç derisine uygulayın. Uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın.
 • Saçınıza yaptıracağınız kimyasal işlemlerden (boya, perma vb.) 24 saat önce sprey kullanımı bırakılmalıdır.
 • Saç spreyi, jöle, krem, şampuan yada diğer benzer kimyasal içerikli saç ürünleri spreyi uyguladıktan 1 saat sonra kullanılmalıdır.
 • Güneş kremleri Alopexy T’nin etkisini azaltabileceğinden, spreyi uygulanan kafa derisi üzerine en az 4 saat sonra kullanılmalıdır.
 • Tedavinizi yarıda bırakmayın. Sprey kullanımı durdurulursa saçlarda döngüler bozulabilir.
 • Ürünü kullanmaya başladıktan sonra saç dökülmesinin önlenmesi ve saç çıkmasının sağlanmasında uzun süreli kullanılır. Saç çıkması 4 ila 6 ay sürekli uygulamadan sonra, maksimum etki 12 ay sonunda görülür.
 • İlacınızı aynı sattlerde kullanmaya özen gösterin.
 • Doktorunuz ayrı bir tavsiyede bulunmadıkça bu talimatlara uyarak kullanın.

Alopexy T %5 Sprey Yan Etkileri​

Göğüs ağrısı, hızlı kalp atışı, ani bayılma, tansiyon düşmesi, baş dönmesi, kilo alımı, göz altı yada üstünde şişlik, ayaklarda şişme, kafa derisinde tahriş veya kızarıklık gibi durumlar oluşursa ürün kullanımını durdurun.

Rogaine Erkekler için Saç Büyüme Tedavisinin saç dökülmesini azalttığı, saç köklerini canlandırdığı ve yeni saç büyümesini desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır. Erkek Rogaine Köpüğü, kalıtsal saç dökülmesinden muzdarip erkeklerin saçlarını yeniden büyütmek için yüzeyin derinliklerinde çalışır.

Alopexy T %5 Sprey dermatolog tavsiye edilen ürünlerden biridir. Saç dökülmesini azalttığı, saç köklerini canlandırdığı ve saçı yeniden büyüttüğü klinik olarak kanıtlanmıştır. Alopexy T %5 Sprey ülkemizde mevcut olan ilk saç büyütme tedavisidir ve minoxidil etken maddesi FDA tarafından onaylanmıştır.

Etkin içerikli minoksidil, saç derinizdeki saç köklerine kan akışına yardımcı olarak saçların yeniden büyümesine yardımcı olur. Alopexy T %5 Sprey saç büyüme tedavisi %5 minoxidil köpüğün, 4 ay boyunca her gün kullanan erkeklerin neredeyse %90'ında saç dökülmesini azalttığı klinik olarak gösterilmiştir.

60 gramlık üç kutu kokusuz, çabuk kuruyan sprey. Günde 2 defa 1 ml spreyi saç dökülmesi olan bölgeye saç derisine uygulayınız. Parmaklarınızla saç derisine masaj yapın, ardından ellerinizi iyice yıkayın. Saçınızın yeniden büyümesini korumak için sürekli kullanım gereklidir.

Avene Alopexy T %5 Deri Spreyi 60 Ml Fiyatı​

Ürün satış fiyatı 198 tldir.
 
E

Edward

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Alopexy t mi yoksa minoxil forte mi daha iyi?
 
D

DePiedra

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
En uygun fiyatı olan hangisi ise onu alın, minoxil olan ürünler çoğu aynı
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
303
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
202
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
704
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
576
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
601
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
6
Üst Alt