Androcur Reçetesiz Alınır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Umutsuzkel
  • 1K Görüntülenme
  • 7 Yorum
U

Umutsuzkel

Üye
Bıktım bu dertten valla ne kullandıysam bir türlü önleyemedim dökülme hiç durmuyor şimdide tepe bölgem açılmış kafaya taktım androcur kullanacam libidoysa libido giderse gitsin bu nedir arkadaş bir yandan saç kalmadı bir yandan azgın tekeler gibi dolaşıyorum.

En etkili ilaçları araştırdım androcur pregesteron ilacı varmış bu soruna deva okuyormuş üstelik saçıda çıkartıyormuş 6 ay kullanacam bakalım. Libido felan çok düşünmeyecem. Androcur reçetesiz olarak alınıyor mu, bizim burda eczanenin birine sordum yok dedi uzun süredir gelmiyormuş bulman için reçete getirmen lazım dedi başka yerlerede sorayım mı, şimdi bilemedim doktorada gidemiyorum. Bu ilaç reçetesiz satılıyor mu arkadaşlar varmı bilen?

C

Chrisis

Üye
Üye
aman hacı ne yapıyon sen androcur cinsiyet değiştirmek için kullanılıyor bunu kullanırsan karşı libido biter bir süre sonra cinsellik biter. Bu ilacı daha çok kadınlar kullanıyor saç dökülmesi için erkeklerde çok bimişe yaramıyor zaten yarasada erkeklik kalmaz bende in söylemesi.

M

Misaki

Üye
Topikal androcur losyon kullansana dostum o da çok etkili olur

L

lastmorn

Üye
Üye
Ben 7 ay androcur kullandım 50 mg almıştım günde 25 mg olarak içiyordum saç çıkartıyor ama çok değil yan etkileri oluştu ama bırakınca geçti kullanmaya değermi dersem değmez bence daha yan etkisiz tedavilere yönelin

S

Sacsizkel

Üye
Androcur eczanelerde yok bulunamıyor.

O

obsesifgenç

Üye
Ben 7 ay androcur kullandım 50 mg almıştım günde 25 mg olarak içiyordum saç çıkartıyor ama çok değil yan etkileri oluştu ama bırakınca geçti kullanmaya değermi dersem değmez bence daha yan etkisiz tedavilere yönelin
hocam dökülmeyi durdurdumu peki ne kadar azalttı dökülmeyi
bide yan etkiler çok ağırmıydı yoksa hafifmi hangi seviyedeydi nasıl yan etkilerle karşılaştın mesela vücüdunda dış görünüş olarak farklar oldumu kaslarının azalması yağlanma gibi

N

nobody

Üye
Androcur önceden alınıyordu artık reçetesiz satışı yok.
Reçetesiz satışı var! Ben 11 kutu aldım şimdiye kadar. Eczanelerde olmuyor genelde sipariş üzeri getiriyorlar, reçetedir ne için kullanacaksın kimse sormuyor bile. Parasını verip alıp çıkıyorsun.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
374
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
223
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
357
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
361
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
212
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
339
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5
Robots
5
Üst Alt