Androvium 5 sprey etkisini kaybetti?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Osman
  • 325 Görüntülenme
  • 3 Yorum
O

Osman

Üye
Herkese selamlar geçen saç dökülmesi şikayeti profesor doktora muayene olmaya gittiğimde bana ilk başta konazol şampuan, biotin, kendi yazdığı bir karışım ve son olarak bunlar işe yaramazsa Assos androvium %5 sprey vermişti. Biotin ve karışımı eczacıya hazırlattım 8 aydır önerdiği şekliyle kullanıyorum iyi geldi diyebilirim. Ancak şakaklarımdaki gerileme devam ediyor bende androvium sprey başlamayı düşünüyorum. Doktor bana İlk başta saçların ilk aylarda daha fazla dökülecek o yüzden panik yapma. Sonra toparlayacak gürleşecek demişti ve aynı dediği gibi oldu. İlk başta inanılmaz dökülmeler başladı ama sonra saçlar fazlasıyla yerine geldi. Çevremdeki arakdaşlar durumu fark etti ne kullanıyorsun demeye başladı. Sonra ben kullanmayı bıraktım ve saçlarım tekrar eskisi gibi inanılmaz şekilde dökülmeye başladı ve saçlarımdaki azalmalar olduğunu farkettim. Şimdi tekrar başlamak istiyorum eskisi gibi tekrar saçlarımı gürleştirir mi? Tecrübeli üyelerden bilgi almak istiyorum.

L

lastmorn

Üye
Üye
Androvium kullanalı ve bırakalı kaç ay oldu?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O

Osman

Üye
8 ay oldu kullanalı 2 aydır androvium kullanmıyorum önlere ve tepe bölgesine uyguluyordum bu kadar kısa sürede saçların dökülmeye başlaması normal mi?

K

kelbey

Üye
Tekrar androviuma başlamak için 6 ay bekleyin saçları korumak için proscar 1/4 yada avodart 3 günde 1 tane olacak şekilde kullanabilirsin.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
75
Üst Alt