Androvium kullananlar memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ertan
  • 192 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Ertan

Üye
Merhaba arkadaşlar son 1 yıldır saçlarımda inanılmaz seyrelmeler oluştu özellikle önlerdedki incelmeler fark edilir düzeye çıkınca profesör doktora gittim saçıma elledi genetik dökülme olabileceğini söyledi bana vitamin hapları, androvium losyon ve yanında 5000 mcg biotin verdi eğer işe yaramazsa tekrar gel durumuna göre ilaç yazalım dedi doktor. Bu spreyi daha önce kullanmış olan var mı? Saçtaki etkileri nasıldır? Yanlarımda açılma, incelmeler ve saçımda kırılma, kökten kopmalar var. Her duşta 50-60 saç teli kopuyor. Konazol şampuan kullanıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

M

Mehmet33

Üye
Ben kullanıyorum düzenli olarak ilk 3 ay güçsüz incelmiş saçlar dökülüyor saçlar biraz daha seyreliyor sonraki aylarda dökülen saçlar hepsi gürleşmeye çıkmaya başlıyor. Maksimum etkisi 8 ay olunca anlıyorsunuz. Ancak sürekli kullanmak gerekiyor bırakınca çıkanlar dökülüyor eski haline geliyor. Bilgin olsun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
E

Ertan

Üye
Ben kullanıyorum düzenli olarak ilk 3 ay güçsüz incelmiş saçlar dökülüyor saçlar biraz daha seyreliyor sonraki aylarda dökülen saçlar hepsi gürleşmeye çıkmaya başlıyor. Maksimum etkisi 8 ay olunca anlıyorsunuz. Ancak sürekli kullanmak gerekiyor bırakınca çıkanlar dökülüyor eski haline geliyor. Bilgin olsun.
Peki bir yan etkisi var mı hocam?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
432
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
67
Robots
45
Üst Alt