Atlas Hair Saç Ekimi Yorumları

O

overlokmakinesi

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Atlas Hair Center, Şişli/İstanbul'da bulunan uluslararası saç ekim merkezlerinden biridir. Özellikle birçok farklı ülkeden kişilerce tercih edilmesindeki gerekçelerden biri olarak sunduğu hizmetin kalitesi gösterilmektedir. Buna göre sizler için hizmetlerinden yararlanmış bazı kişilerin yorumlarını derledik.

Şadi Kartal, gördüğü ilginin yanı sıra tedavi sürecinin olumlu gittiğinden bahsetmektedir. Özellikle yeni yeni çıkmaya başlayan saç tellerini saç ekim merkezindeki uzmanların emeğinden kaynaklandığını ayrıca belirtmektedir.
1682540586875.png


Kubilay Akbulut ise tereddütlerine rağmen bu merkeze başvurduğunu ve olumlu sonuçlar aldığını söylemiştir. Uzmanlarla tanıştığı ilk günden bu yana oldukça ilgili ve bilgili olduklarını da eklemiştir.

1682540669658.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
570
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
402
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
225
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
231
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
364
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
17
Robots
1
Üst Alt