Berkay Tulpar Klinik 3000 greft saç ekimi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Serkanx
  • 321 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Serkanx

Üye
Arkadaşlar merhaba 32 yaşındayım Ankara'da oturuyorum yaklaşık 10 yıldır saç dökülmesi ile uğraşıyorum bugüne kadar birçok ilaç şampuan losyon hap kullandım saçlarımı resimde gördüğünüz gibi korumayı başardım. Proscar 5 yıldır kullanıyorum ve artık bırakma kararı aldım çünkü nereye kadar Bu ilaçları kullanacağım bildiğim kadarıyla evlenmeden önce Bu ilacı bırakmak gerekiyormuş çünkü cinsel hayatta olumsuz birçok problem yaratıyor. Ben de saç ekimi yaptırmaya karar verdim önlerimdeki her iki yanları ve vertex bölgesindeki açıklığı kapatmak istiyorum ve bu sürede yine de vitaminleri kullanmaya devam edeceğim gerekirse ilaç da kullanacağım birkaç merkez araştırdım. bulunduğum yerde bir merkezle görüşme yaptım 3000 greft ile rahat kapatabiliriz dediler. Bana mantıklı gelen 3 tane saç ekim yeri var bunlardan birine karar vereceğim birçok saç ekim sonucuna baktım üçü de gayet tatmin edici sonuçları var. Düşündüğüm merkezler Berkay Tulpar, Serkan Aygın ve Hakan Doğanay bu yerlerden birine ektirmeyi düşünüyorum siz olsanız hangi merkezi tavsiye edersiniz önerilerinizi bekliyorum bol bol yorum yaparsanız sevinirim.

IMG_20230107_110745.jpg

O

orhan

Üye
Hakan Doğanay olabilir bir çok başarılı saç ekimi var bence buryaa yaptırın fiyat olarakta iyi.

A

Alahan

Üye
Ön taraf resimleriniz yok eklerseniz daha net yorum yapabiliriz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
574
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
403
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
225
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
366
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
231
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
70
Üst Alt