Berkay Tulpar Saç Ekimi Clinic Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ferman
  • 485 Görüntülenme
  • 1 Yorum
F

Ferman

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Berkay Tulpar Saç Ekimi Clinic Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? İstanbul'da saç ekimi yaptırmak isteyenler var ve bir çok saç ekim merkezi var özellikle sağlık turizmi çok revaçta Berkay Tulpar sağlık turizminde bildiğim kadarıyla çok iddalı saç ekimi sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Maalesef, Berkay Tulpar Clinic hakkında bilgiye sahip değilim ve belirli bir saç ekimi kliniği olarak bilinmiyor. Saç ekimi işlemi, kişinin saç kaybını ya da incelmesini gidermek için yapılan bir cerrahi işlemdir. Farklı türleri vardır, bunlar arasında FUE (Follicular Unit Extraction) ve FUT (Follicular Unit Transplantation) en yaygın olanlarıdır. Bu işlemler genellikle uzmanlaşmış bir plastik cerrah tarafından gerçekleştirilir ve sonuçlar genellikle gerçekçi ve uzun ömürlüdür.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
489
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
356
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
198
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
333
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
208
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
341
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
60
Robots
3
Üst Alt