Bicalutamide başlarken bazı tavsiyelere ihtiyacım var

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Adriano10
  • 124 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Adriano10

Adriano10

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Saç dökülmesi önlemek için dutasterid 0.5 mg ve oral Minoxidil 10mg alıyorum saç durumum iyi gidiyor ilerlemeler %50 seviyesinde. Birkaç hafta sonra bikalutamid calux 50 mg alacağım ama hazırlıklı olmak istiyorum. Şu anki rejimimde çok az yan etki gördüm ya da hiç görmedim, hafif derecede jinekomasti durumu var ve büyüme yapar mı? Cinsel yönden çok sıkıntılı bir ilaç olduğunu düşünüyorum kalıcı bir yan etki yapma olasılığı var mıdır?

Şimdi sorun acaba casodex aldığında yüksek jinekomasti görme olasılığın var mı ya da östrojen-proşaktin hormonu artırıcı etki yapabilir mi kalıcı bir yan etki yapar diye endişeleniyorum böyle bir durum söz konusu olma ihtimali var mıdır.
 
P

ParadoX

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Casodex hiç başlama bütün reseptörleri inhibe ediyor yani çok ciddi yan etkileri yaşarsın avodart kullanmaya devam et bence faydalı oluyormuş zaten.
 
Y

Yeniçeri

Üye
Mesajlar
13
Puanları
1
Cinsel yönden çok bir yan etkisi yok bu ilacın herhalde sadece testosteron ve östrojen artışı yapabilir bu da direkt jinekomasti oluşmasına neden olabilir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
212
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
188
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
240
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
305
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
163
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
286
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
5
Üst Alt