CB0301 saç dökülmesi için nereden alabilirim?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 156 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Arkadaşlar cb0301 Cortexolone 17α-propiyonat genetik saç dökülmesini önlemek için yan etkisi olmayan bir antagonist. Bu nedenle finasterid yada dutasterid gibi cinsellikte üzerinde yan etkileri oluşturmuyor. Bu hammaddeyi Türkiye'de bulmak neredeyse imkansız gibi. Çok araştırma yaptım sordum getirtemedim. Cortexolone 17 alfa-propiyonat (CB-03-01), yeni bir topikal ve periferal olarak seçici androjen reseptörü antagonistidir. Yani antiandrojen değil saçici hücre reseptörlerine bağlanarak Testosteron ve dehidrotestosteron (dht) bağlanmasını engelliyor. Bu ürünü yurt dışından güvenilir nerden alabilirim. Fiyatı önemli değil.

CB0301 saç dökülmesi.jpg
 
P

Punisher

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Yurt dışı satışı var güvenilir olarak bu siteden alabilirsin 250$ alışverişe kargo bedava fiyat önemli değilse alabilirsin.

 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
31
Puanları
8
Kullanan arkadaşlar kimler bi başlık açsalar harika olur. Bi de bunda da topikal olarak hazırlanan solusyon içinde bozulma durumu var mı günlük olarak mı hazırlanması gerekiyor ru58841 gibi ?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
215
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
188
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
240
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
305
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
166
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
286
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
60
Robots
8
Üst Alt