CB0301 saç dökülmesi için nereden alabilirim?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 183 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Realty

Realty

Üye
Arkadaşlar cb0301 Cortexolone 17α-propiyonat genetik saç dökülmesini önlemek için yan etkisi olmayan bir antagonist. Bu nedenle finasterid yada dutasterid gibi cinsellikte üzerinde yan etkileri oluşturmuyor. Bu hammaddeyi Türkiye'de bulmak neredeyse imkansız gibi. Çok araştırma yaptım sordum getirtemedim. Cortexolone 17 alfa-propiyonat (CB-03-01), yeni bir topikal ve periferal olarak seçici androjen reseptörü antagonistidir. Yani antiandrojen değil saçici hücre reseptörlerine bağlanarak Testosteron ve dehidrotestosteron (dht) bağlanmasını engelliyor. Bu ürünü yurt dışından güvenilir nerden alabilirim. Fiyatı önemli değil.

CB0301 saç dökülmesi.jpg

P

Punisher

Üye
Yurt dışı satışı var güvenilir olarak bu siteden alabilirsin 250$ alışverişe kargo bedava fiyat önemli değilse alabilirsin.

E

Eleanor

Üye
Kullanan arkadaşlar kimler bi başlık açsalar harika olur. Bi de bunda da topikal olarak hazırlanan solusyon içinde bozulma durumu var mı günlük olarak mı hazırlanması gerekiyor ru58841 gibi ?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
511
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
433
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
76
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
118
Robots
18
Üst Alt