Clinicexpert saç ekimi yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 213 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Clinicexpert, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, küresel farkındalık ve yüksek hizmet kalitesi ile medikal turizm alanında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Dünyanın birçok yerinden, özellikle Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden hastalarımızı sözleşmeli hastanelerde ve tıp merkezlerinde doğru ve güvenilir sağlık hizmetleriyle bir araya getiriyoruz.

Çeşitli sebepler nedeniyle saçlarını kaybeden insanlar saç ekimi ameliyatından yararlanabilir. Saç ekimi şu anda genetik kaynaklı, hastalıklar veya ilaca bağlı yan etkiler nedeniyle saçlarını kaybeden çok sayıda kişiyi tedavi edebilir. Bir hasta doğumdan beri kel ise saç ekimi bir seçenek değildir. Prosedürün bir parçası olarak, cerrahlar greftleri kafanın tüylü bir bölümünden kelleşmeye başlayan bir alana aktarmak için mikrocerrahi teknikler kullanırlar.

Saç dökülmesi genellikle stres, demir eksikliği ve hormonal anormallikler gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanır. Yaygın olmasa da, uzun süreli saç dökülmesi bir şeyin yanlış olduğunu gösterebilir. Birçok farklı şey saç dökülmesine ve kelliklere katkıda bulunabilir, ancak bu tedavi olmadığı anlamına gelmez.

Saç Ekimi için Hangi Yöntemler Kullanılır?​

Saç ekimi çeşitli yöntemlerle yapmak mümkündür. FUE ve DHI ikisi saç ekimi teknikleri. Estetik prosedürler alanında da gelişen Sağlık Endüstrisi, bize bu çeşitli saç ekimi teknolojilerini sunmaktadır.

Doktor ve hasta arasındaki konuşmaların bir sonucu olarak, hasta için en uygun yaklaşım dikkate alınması gereken en önemli şeydir. Cerrahi tedaviye karar vermeden önce, doktor ve hasta faydaları ve dezavantajları tartmalıdır. Seçtiğiniz tekniği kullanarak saç ekimi operasyonu için randevu alabilirsiniz. Saç ekimi klinikleri tarafından kullanılır.

Clinicexpert saç ekimi yaptıranlar yorumlarını tartışmaları bu başlıktan yada yeni konu açarak paylaşabilirler.
 
A

Aybars

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Clinicexpert firmasına ektiren çok kişi bazıları memnun bazıları değil bu durum kafa karıştırıyor bence
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
537
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
373
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
207
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
344
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
216
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
351
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt