Coraspin kullananlar nelere dikkat etmeli

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Eleanor
  • 445 Görüntülenme
  • 4 Yorum
E

Eleanor

Üye
Merhaba arkadaşlar haftada 2 kere coraspin 100 mg kullanıyorum kullanma sebebim saç diplerimdeki ağrıları azaltmak, pgd2 bloker birde başım çok ağrıdığı zaman ağrı kesici olarak kullanıyorum. Asetilsalisilik sit saçı döken pgd2 önleyici olarak çalışıyor. Aspirin kan sulandırıcı etkileri olduğu için bazen çekincelerim var çünkü mide kanamasına sebep olama ihtimali varmış. Doktora sormuştum 40 yaşından önce önermiyoruz demişti. Bende bu yüzden hafta 2 defa alıyorum. Mevcut saç tedavim haftada 1 tane avodart, hergün biotin 2.5 mg, estradiol losyon birde coraspin. Sizce bu şekil tedavi iyi bir etki yapar mı? Yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum bol bol yorum yapın.

Coraspin kullananlar nelere dikkat etmeli.jpeg

Panelist

Panelist

Üye
Coraspin mide kanaması yapmıyor diye biliyorum çünkü midede çözünmüyor

S

sercan

Üye
Avodart + dutasterid etkisi yüksek olabilir bende denemeyi düşünüyorum

C

Chrisis

Üye
Üye
Haftada iki kere coraspin kullanmaktan dolayı bir zarar geleceğini sanmıyorum zaten 100 mg

L

Luiz

Üye
Aspirin saç dökülmesini önlemede çokta etkisi yok olsaydı babamın saçları çıkardı yıllardır coraspin kullanıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
75
Üst Alt