Dermapen nedir ne işe yarar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 198 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Uzman

Uzman

Üye
Moderatör
Mesajlar
66
Puanları
0
Dermapen, ince çizgilerin ve kırışıklıkların belirtilerini, akne izlerini azaltmak ve cilt rengini iyileştirmek için harika olan mikro iğnelemeli bir yüz bakımıdır. Mikro iğneleme ayrıca cilt yoluyla kollajeni uyarır ve bu da sıkılaştırma, dolgunlaştırma ve cilt görünümünün iyileştirilmesi gibi yaşlanma karşıtı sonuçlara neden olur.

Dermapen nedir ne işe yarar.jpg


Dermapen, mikroiğnelerin cilde bölümler halinde verilmesi yoluyla hızlı bir yanıt sağlayarak çalışır. Bu, cildin dış ve iç katmanlarında mikro yaralanmalara neden olur. Sonuç olarak, vücudun doğal iyileşme tepkisi tetiklenir ve bu da cildin kendini yenilemesine neden olur.

Yaşlandıkça cildimizin iyileşme süreci yavaşlar. Dermapen cildimizde mikro yaralar oluşturarak vücudumuzun doğal iyileşme tepkisini tetikler. Bu iyileşme tepkisi yoluyla kollajen ve elastin uyarıldığında, cildimiz tazelenmiş ve dolgun görünecek, bu da ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltacaktır.

Terapistler, Dermapen tedavisini belirli ilgili bölgelerde tekrarlayarak ince çizgileri ve kırışıklıkları hedefleyebilir, seanslar bittiğinde cilt dolgun, sağlıklı ve pürüzsüz görünür.

Yara izi açısından Dermapen, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmakla aynı prensibi kullanır. Vücudun iyileşme tepkisini tetikleyerek yeni hücreler yapılır ve uyarılır, yani yara izi, özellikle çukurlu akne izi olan cilt gençleşir ve daha pürüzsüz, daha ince bir görünümle iyileşmeye teşvik edilir.

Yara izi için kararlılığın ve bir dizi seansın gerekli olduğuna dikkat etmek önemlidir, terapistler yara izi endişeleriniz için size en iyi sonuçları verecek ısmarlama yara izi planları sağlayabilir.

Genişlemiş gözenekler, birçok müşterimizin endişesi olabilir, mikro iğneleme, genel gözenek boyutunu azaltmak için harika bir tedavidir. Mikro ince iğneler cilde nüfuz ettikçe, bu, iyileşme üretimini harekete geçirerek pürüzsüz ve gergin bir cilt görünümüyle sonuçlanır ve genişlemiş gözenek belirtilerini azaltır.
 
minikserce

minikserce

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Dermapeni 4. Defadır uyguluyorum. Ayda bir defa yaptım. Pek bi etkisini göremedim. Ama yapmaya devam edicem.
 
C

Ceylan

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
merhabalar bu ürünü gözenekleri sıkılaştırmak için kullanabilir miyiz?
 
A

Aslı

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Bende bunu hem yüz hemde saç icin kullanıcam uygunmudur ikisi icin de
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
398
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
244
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
360
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
45
Robots
6
Üst Alt