Dht Blocker Tablet Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Haki
  • 447 Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

Haki

Üye
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda saçlarım çok seyreldiği için biotin tablet kullanıyorum saçlarımı kalınlaştırmak ancak dökülmeleri önlemiyor açılmalar devam ediyor bende bitkisel içerikli hem dht hemde vitamin desteği sağlayan dht engelleyen bir tablet kullanmak istiyorum. Xpecia, revigen, aga-e, saw palmetto tablet hangisi daha etkili olur. Sizin kullandığınız faydasını gördüğünüz önereceğiniz bir marka var mı?

L

lastmorn

Üye
Üye
Dostum bu tür tabletler ile saç dökülmesini önleyemezsin daha etkili olan finasterid, dutasterid, spiro losyon, estradiol losyon gibi ürünler kullanmalısın aksi halde saç dökülme sahada artacak ilerde önüne geçemeyeceksin

L

lusyus

Üye
Üye
Ben saw palmetto çok kullandım faydası yok finasterid yada dutasterid kullanman gerekli genetik dökülme varsa.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
42
Üst Alt