DMSO DHT Engelleyici Büyüme Sağlayıcı Saç Serumu

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Chemist
 • 266 Görüntülenme
 • 0 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Saçınızın incelmeye başladığını veya genetik olarak buna yatkın olduğunuzu fark ettiyseniz, ne kadar erken harekete geçerseniz o kadar iyi. Saç kökleri küçülmeye başladıkça daha ince ve zayıf saçlar üretmeye başlarlar. Saçlarınızı taradığınızda normalden daha fazla saç teli görüyorsanız, bu size bir uyarı işaretidir. Sonunda saç folikülü kapanır ve kalıcı olarak dökülür ve kelliğe neden olur. Saç derinizde: sağlıklı saç köklerini saç üretmeye teşvik etmek daha kan dolaşımını hızlandırmak ve dht önleyici kullanmak gerekir.. Ne kadar erkenden tedaviye başlarsanız saç folikülü hasarını önlersiniz. Saç derisine uyguladığınız tüm saç ürünleri saçınızın ve saç köklerinin sağlığını etkiler. Saç bakımı seçiminizde çok seçici olmanızı tavsiye ederiz. Birçok şampuan, saç derisinde saç köklerini tıkayabilecek, kuru ve kaşıntılı saç derisine neden olabilecek bir kaplama oluşturan bazı bileşenler bırakır. Şu anda kesin bir tedavi yok, ancak saç dökülmesini önleyebilir ve saçınızın bir kısmını yeniden büyütebilecek bazı doğal bileşenler vardır. (Saçların tekrar saç büyütebilmeleri için folikülünün hasar aşamasına bağlıdır).

DMSO saç serumu ayrıca saç köklerinin daha uzun süre sağlıklı ve aktif kalmasına yardımcı olur. Konazol şampuan ile birlikte kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Sağlıklı saç büyümesini destekler, kafa derisinin kan dolaşımını hızlandırır ve saç folikülü büyümesine enerji verir. Saç derisinin sağlıklı dolaşımı, hayati besinlerin saç köklerine emilmesi ve saç folikülü aktivitesinin desteklenmesi için gereklidir.

Saç derisi ve hücre folikülleri için mükemmel antioksidan koruma sağlar.

Saç köklerine enerji vererek, saç derisinin kan dolaşımını uyararak sağlıklı saç büyümesini etkili bir şekilde destekler.

DMSO Saç Losyonu Büyüme Uyarıcı 120 ml​

 • Biberiye yağı....................30ml
 • Nane Yağı..........................20ml
 • Viterol Damla..................10 ml
 • Aloe Vera...........................10ml
 • DMSO...................................40ml %34
 • Aldactone 100 mg........16 tablet
 • Distile Su.............................20ml
Serum denenmemiştir saç güçlendirici bilgi kaynaklarına bakılarak belirlenmiştir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
427
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
262
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
403
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
406
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
239
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
375
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
5
Üst Alt