Dr. Alp Bayramoğlu Asmed saç ekimi 3500 greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bald
  • 242 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

Bald

Üye
Merhaba arkadaşlar ne yaptıysam çare bulamadığım saç dökülmesini kesin olarak kalıcı bir çözüm için yakın zamanda saç ekimi yaptırmayı karar verdim. Aklımda asmed saç ekimi merkezi var daha doğrusu bana bir tanıdık burayı önerdi, Dr. Prof. Alp Bayramoğlu ve Dr. Koray Erdoğan'ın yeri ve çok iyi ekim sonuçları var. Ortalama bütçem 25000 gibi bir rakam çıkarabilirim. Başka asmed gibi ekimleri olan yerler var mı? Bir kaç arkadaşla konuştum Serkan aygın var dediler hakkında fazla bilgim yok. Facebookta bir çok reklamları var choi kalemi rekniği ile ekim yapıyorlarmış ve ekilen greftler için garanti veriyorlarmış. Diğer yerde clinicexpert araştırdım haklarında nette pek bir şikayet bulamadım, bağcılarda bir şubeleri var sizlerden olumsuz şikayet şeklinde bir duyumunuz oldumu acaba ekim olduktan sonra katakulliye gitmeyelim sonra şikayet yoksa bağcılarda ki şubelerinden randevu almayı düşünüyorum.

C

Croswad

Üye
Merhaba asmed greft başı ücretleri hakkında bilgi alan var mı? Son ücretleri 3 Euro alıyorlardı. Muhtemel fiyatları artmış olabilir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
483
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
345
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
196
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
331
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
205
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
340
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt