Dr. Cengiz İşeri saç ekimi

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 236 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Cengiz İşeri, Türkiye'de saç ekimi alanında önde gelen doktorlardan biridir. Turhair internet sitesinden kontrol ettiğimizde saç ekimi alanında çalışmları mevcuttur. Uzun yıllardır saç ekimi alanında ağır ve bilgili bir doktor olarak kabul edilir. Dr. İşeri, saç ekimi alanında çeşitli yöntemler uygulayabilmektedir. Bunlar arasında FUE (Follicular Unit Extraction), DHI (Direct Hair Implantation), Sapphire FUE, Bio FUE ve PRP (Platelet Rich Plasma) gibi kaynağımızda yer almaktadır. Dr. İşeri, genel çözümleri sunabilmek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşımı benimsemiştir.
dr cengiz.png


Cengiz İşeri, Türkiye'de saç ekimi alanında önde gelen doktorlardan biridir. Uzun yıllardır saç ekimi alanında ağır ve bilgili bir doktor olarak kabul edilir. Dr. İşeri, saç ekimi alanında çeşitli yöntemler uygulayabilmektedir. Bunlar arasında FUE (Follicular Unit Extraction), DHI (Direct Hair Implantation), Sapphire FUE, Bio FUE ve PRP (Platelet Rich Plasma) gibi kaynağımızda yer almaktadır. Dr. İşeri, genel çözümleri sunabilmek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşımı benimsemiştir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
536
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
373
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
207
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
344
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
216
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
351
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
73
Çevrim içi ziyaretçiler
38
Toplam ziyaretçi
111
Robots
3
Üst Alt