Dr. Clinic Collagen Serum kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ysmn
  • 220 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

ysmn

Üye
Dr. Clinic Yoğun kolajen içeren cilt sıkılaştırıcı serum, yaşlanmaya bağlı olarak esnekliğini kaybeden cildin kolajen desteği sunarak cilt kırışıklıklarını oluşmasını önler. Ciltte oluşan sarkmalar yaşlanmaya bağlı olarak zamanla kendini gösterir. Deri hücreleri bağları birbirine yeteri kadar tutunamaz ince çizgilerin oluşmasına sebep olur. Dr. Clinic collagen yaşlanma karşıtı serum içerisindeki özel aktifler vegan Hyalüronik Asit ve ekstra kollajen sayesinde cildi canlandırır, dokusuna nemlilik kazandırarak ekstra sıkılaştırır. Cildin zamanla gergin, pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar.

Dr. clinic Collagen Serum kullananlar yorumları.jpeg

Cildimiz zamanla esnekliğini yitirir. Bu durum yaşlanma, kullanılan ilaçlar, sigara, alkol, hastalıklar gibi durumlardan kaynaklanabilir. Bu durum her kadın için rahatsız edicidir. Cildin sarkmasını beklemeden desteklemek ve gerekli bakımı yapmak çok önemlidir. Sizde cildinizi temizlemeyi ve kolajen serum ile beslemeyi ihmal etmeyin. Böylece cildin her zaman nemli kalacak. Sarkma ve yaşlanma belirtileri gecikirken, sağlıkla ışıldayan bir yüze kavuşabailirsiniz.

Dr.Clinic Kolajenli Cilt Sıkılaştırıcı Serum 30 ml fiyatı 159,90 tl

Kızlar ciltteki ince çizgiler yanakta hafif sarkma için bu serumu kullananlar var mı? İşe yarıyor mu yorumlarınızı bekliyorum.

H

Hande34

Üye
Solisyonu sürdükten sonra cildin emmesi biraz zaman alıyor ama cilde canlılık veriyor. Garip bir şekilde benim cildimi kuru tutuyor firmasına mail attım bakalım ne diyecekler.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
80
Üst Alt