Dr. Feridun Kunak İspanyol Yosunu Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi isabel
  • 2K Görüntülenme
  • 4 Yorum
I

isabel

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Dr. Feridun Kunak İspanyol Yosunu Kullanıcı Yorumları


Günümüzde saç dökülmesi geçmiş dönemlere göre artış göstermiştir. Bunun sebepleri arasında bazı gıdalarda bulunan büyüme hormonları, yanlış beslenme düzeni, sosyal yaşam tarzı, yanlış saç bakımı, hastalıklar ve kullanılan bazı ilaçlar sayabiliriz. Pek çok saç dökülmesi kolaylıkla tedavi edilirken hormonal saç dökülmesi türleri zor tedavileri nedeniyle sürekli ilaç kullanılması gerekmektedir. Saç dökülmesini yan etkisiz, güvenli doğal yolllar ve ekonomik olarak önlemek için bazı bitkisel losyonları deneyebilirsiniz.

İspanyol Yosunu Saç Bakım Serumu Ne İşe Yarar?​

Serum içinde bulunan İspanyol yosunu saç nakım serumu için feridun kunak tarafından özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir.

Saç dökülmesini önlemek için özel olarak hazırlanmış bir formüle sahiptir. Saçlara doğru ve düzenli kullanımı gerekir. İlk aylarda dökülmeleri azalttığını görmeniz mümkündür.

Aktif Pigment ile beyazlayan saçların eski rengine dönmesini sağlamaya yardımcı olur.

Serum içindeki kolajen cildin esnekliğini kazandırarak köklerin rahat tutunmasını sağlar. Saç derisinin sertliğini önleyerek kılcar damar sağlığını iyileştirir. Sağlıklı kan dolaşımı hücre yenilenmesini destekleyip saçların sürekli olarak büyümelerini sağlaması için önemlidir.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. İspanyol Yosunu Serumu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanıma uygundur.

İspanyol Yosunu Saç Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?​

Öncelikle aldığınız ürünün orjinal olması önemlidir. İspanyol yosunu saç bakım serumu yanlış kullanıldığında istediğiniz sonucu almayacağınızı üzülerek belirtmek isteriz. Bu nedenle kullanımına önem gösterin.

Günlük olarak 2 defa uygulamanız yeterlidir. Saç derisine 10 damla kadar damlatıp parmak uçlarınız ile hafifçe masaj yaparak yedirin. Saç dökülmesinde mevcut etkilenmiş bölgelere iyice yedirerek masaj yaparak uygulayın. Kullanım öncesinde ilgili bölgelerin temiz ve azda olsa nemli olmasına özen gösteriniz. Kullanımdan sonra saçlarınızı 4 saat süre ile yıkamayın.

Serumu kadınlar ve erkekler tarafından kullanıma uygundur.

Kullanmadan önce saçlarınızı isteğe bağlı olarak günde 1 defa yıkamanız önerilir

Feridun Kunak İspanyol Yosunu İçindekileri​

Collagen, keratin, b-complex (b1, b2, b3 ve b7 vitaminleri), kalsiyum, demir, fosfor, omega 3 ve 6, aktif pigment içerir

Serumu serin ve kuru ortamda, ağızı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.

İçerdiği B Vitaminleri, keratin ve bitkisel özler ile saçları besleyerek güçlenmesine hızlı uzamalarına yardımcı olur.
Saçların daha canlı ve güçlü olmasını sağlar.

İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan yada hekimden yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur.

Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. İspanyol Yosunu Serumu kesinlikle ilaç değildir.

Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla kullanılmamalıdır. Saç bakımı için kozmetik ürünüdür.

Arkadaşlar saç dökülmesini önleyici bu serumu kullanıp memnun kalıp kalmadığınızı kullanıcı deneyimlerinş yorumlarınızı yazabilirsiniz sevinirim.
 
M

Mehmet

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
1 aydır kullanıyorum pek bi etki gördüğümü söyleyemem uzun vade de etki eder diye okuduk 3 kutu daha aldım umarım başarılı sonuç alırım saçı siyah çıkarmıyor ama
 
B

Burak

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Saç beyazlamasını önler diye 4 şişe kullandım hiç faydası olmadı beyazlar hala çoğalmaya devam ediyor biotinede başladım
 
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
İnsanlar malesef böyle gelip geciçi şeylere inanıp para veriyor yazık işe yaramayacak bir ürün bence
 
Y

yunusemre

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Yokmu hiç kullanan hakkında yorum yapabilecek olan?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
36
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
49
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
499
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
287
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
428
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
426
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
57
Robots
5
Üst Alt