Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saç Ekimi
 • 577 Görüntülenme
 • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Günümüzde saç dökülmesi başta erkekler olmak üzere kadınlarda da sıklıkla görülen bir hastalık haline geldi. Özellikle erkek tipi saç dökülmesinin kesin bir tedavisinin olmaması insanları son çare olarak saç ekimine yöneltmiştir. Saç ekimi cerrahi bir işlem olup alanında uzman hekimlere yaptırılması gereken bir operasyondur. Adını Avrupa'da ve ülkemizde sıkça duyuran Asmed Dr. Koray Erdoğan saç ekiminde son derece başarılı saç ekimleri yapan bir merkez olarak geçmektedir. Bu merkezin yaptığı saç ekimlerine baktığımızda kişilerin oldukça memnun olduğunu belirtmek gerekir. Eğer sizde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız bu merkeze uğramanızı önerebilirim.

Asmed Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi .png

Dr. Koray Erdoğan Kimdir?​

1968 yılında Bursa-Gemlik'te (Türkiye) doğan Dr. Koray Erdoğan, Bursa Anadolu Lisesi'nde okudu ve ardından Hacettepe Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı'nda asistan olarak hekimliğe başladı. 2001 yılında kendi saç ekim kliniğini kurdu ve aynı zamanda Avrupa ve Amerika'da çok sayıda konferans ve seminere katıldı. 2004 yılına kadar, forumlarda ve uluslararası yayınlarda kanıtlanan “Sıralı Tekniği” olarak bilinen kendi benzersiz FUE sistemini geliştirdi. Ek olarak, bu tekniği İspanya, İtalya, Malezya ve Hindistan gibi çok sayıda uluslararası kongre ve çalıştayda doğruladı ve gösterdi. Dr. Erdoğan, FUE saç ekimlerini kendi kliniği olan ASMED Cerrahi Merkezi'nde kendi alanında uzman altı hekimle birlikte özel olarak gerçekleştiriyor. 2016 yılında Dr. Ron Shapiro, Dr. Jose Lorenzo, Dr. Jerry Wong, Dr. Hussain Rahal ve Dr. Bijan Feriduni gibi uluslararası saç ekimi derneğinin diğer yetkilileri ile birlikte Dünya FUE Enstitüsü'nü kurarak Başkan Yardımcılığını üstlendi. 2018 yılında Dünya FUE Enstitüsü başkanlığına seçildi. Bijan Feriduni ve Başkan Yardımcılığını üstlendi. 2018 yılında Dünya FUE Enstitüsü başkanlığına seçildi. Bijan Feriduni ve Başkan Yardımcılığını üstlendi. 2018 yılında Dünya FUE Enstitüsü başkanlığına seçildi.

Asmed Fue Saç Ekimi İncelemesi​

Saç restorasyon cerrahisi teknikleri arasında kafa derisi küçültme cerrahisi, şerit toplama (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE) bulunur.

FUE saç ekimi prosedürleri 3 adıma ayrılabilir: ekstraksiyon, alıcı kesilerinin oluşturulması ve foliküler greftlerin implantasyonu.

Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE)​

FUE, FUE saç ekimlerinde kullanılan bir greft toplama yöntemidir. Saç restorasyon cerrahisindeki en son büyük teknik gelişmedir.

Bir FUE saç ekiminde, tek bir günde çok sayıda saç kökü elde edilir ve mükemmel bir yeniden büyüme ve büyük bir iz bırakmadan hasta toleransı sağlanır.

Her bir bireysel foliküler ünite (FU), kafa derisinden çıkarılan bir donör doku şeridinden ziyade doğrudan kafa derisinden elde edilir.

FUE saç ekimleri orijinal olarak çeşitli tiplerde elle tutulan zımbalar kullanılarak gerçekleştirildi ve hala foliküler üniteleri birer birer çıkarmak için kullanılıyor.

Genel olarak saç ekimi ameliyatına aday olan her hasta FUE saç ekimine adaydır. Bir hasta şerit hasadı için zayıf bir aday olabilir, ancak FUE ile iyi bir sonuç elde edebilir.

Fue Saç Ekimi Sonuçları​

FUE saç ekimi şunları sağlar;​

 • Belirgin bir iz bırakmadan kafayı tıraş etmek (<2 mm saç giymek için)
 • Dikiş yok, kalıcı lineer yara izi yok
 • Azaltılmış iyileşme süresi, rahat iyileşme süreci
 • Daha az ameliyat sonrası ağrı
 • Ameliyat sonrası aktivitede daha az limit
 • Çok sıkı kafa derisi olan kişilerde uygulanabilir bir alternatif
 • Donör alanını genişletir
 • Sınırlı sayıda greft gerekliyse yararlıdır
 • Donör yara izini onarmak için ideal
 • Düşük yoğunluklu donör saçlarda operasyon,
 • Debulking fişler ve minigreftler
 • İstenmeyen saç çizgisi greftlerinin çıkarılması
 • Vücut kılları hasat
 • Saç büyüme açılarında kalıcı bozulma olmaz
FUE, dik bir öğrenme eğrisi, sabır, fiziksel dayanıklılık ve dayanıklılık, hassas bir dokunuş, mükemmel el-göz koordinasyonu ve mükemmel el motor becerileri gerektirir.

Bir FUE saç ekimi, diğer herhangi bir ameliyat şekli gibi iyi veya kötü bir şekilde yapılabilir.

Asmed saç ekim merkezi adres bilgileri;​

Küçükbakkalköy Mah. Atilla İlhan Cad. 29 Ataşehir, İstanbul

İletişim Numarası:​

Tel: 0216 464 11 11 Fax: 0216 469 20 50

Asmed saç ekimi merkezine ekim yaptırmış arkadaşlar resimlerini, yorumlarını ve memnun olup olmadıklarını ekim yaptıracak arkadaşlarımıza ön bilgilendirme olması bakımından saç ekimi sonuçları forumundan paylaşabilirler.
 
Kınık

Kınık

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Asmed saç ekiminde Türkiye'nin en iyi saç ekim merkezlerinden bir tanesi, saç ekimi sonuçları ise herkes tarafından beğenilen bir doktor, pahalı oluşu ise kalitesinden genelde yurtdışı hastalarına çalışıyor
 
K

kelbey

Üye
Mesajlar
39
Puanları
6
Asmed Koray hocanın greft başı ücreti aşırı ötesi pahalı sanırsam yurt dışı müşterilere ekim yapıyorlar çünkü fiyatlar onlara göre uygun oluyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
537
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
373
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
207
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
344
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
216
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
351
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
7
Üst Alt