Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi 3800 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 225 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Dr. Muttalip Keser, Türkiye'nin Ankara şehrinde bir saç ekimi uzmanıdır. Kendisi, 2002 yılından beri saç ekimi tedavileri konusunda uzmanlaşmıştır ve saç ekimi konusunda geniş bir tecrübeye sahiptir.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi 3800 greft.jpeg


Dr. Keser, saç ekimi işlemi için FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntem, tek tek saç köklerinin alınmasını ve alınan köklerin alıcının kafa derisindeki boşluklara yerleştirilmesini içerir. Bu yöntem, geleneksel saç ekimi tekniklerine kıyasla daha az invazivdir ve daha az iz bırakır.

Dr. Keser'in saç ekimi tedavileri dünya çapında tanınmaktadır ve birçok hastası tarafından başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Ayrıca, saç ekimi tedavisi konusunda araştırmaları ve çalışmaları da bulunmaktadır.

Dr Keser, özel teknikler kullanarak dünya standartlarında saç ekimi gerçekleştirmektedir. Saç ekimi ameliyatı basit bir işlem değil, zorlukları var ama iyi bilinen, tecrübeli ve referanslı bir cerrah tarafından yapılırsa hasta adaylarına yaptırması kolaylaşıyor. Saç restorasyonu, saç dökülmesi, incelmesi veya her ikisi birden olan herkese yardımcı olabilir. Dr Keser, arzu ettiğiniz yoğunluğu ve tasarımı elde etmenize yardımcı olabilir.

Başarılı bir saç ekimi hayatınızı değiştirebilir. Saç dökülmelerinizle mücadele ettiğinizde kendinizi kesinlikle daha iyi hissedeceğinizi düşünüyorsanız kliniğimize bekleriz. Saç dökülmesi sorununuzu çözmek ve daha özgüvenli bir yaşam sürmenize yardımcı olmak için buradayız.

Dr. Keser binlerce hastaya FUE saç ekimi gerçekleştirmiştir . Hastalarımız Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İsveç, Birleşik Krallık, İspanya, İtalya, Yunanistan, Hollanda, Belçika, Romanya, Danimarka, İrlanda, İsviçre, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Hindistan, Tunus, Suriye, Kuveyt ve daha fazlası.

Yabancı ülkelerden gelen hastalar kabul edilir!

Dr. Muttalip Keser saç ekimi 3800 greft fiyatları 7000 tl ila 20000 tl arası değişmektedir. Greft başı ekim ücreti 2 Euro olarak biliniyor.

Adres: Çankaya, Çankaya Cd. No:6 D:5, 06101 Çankaya/Ankara

Tel: 0505 467 08 42
 
A

Aydar

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Keser Hocanın operasyon ücretlendirmesi greft hesabı şeklinde olmaktadır sabit bir ücreti yoktur.

greft başı sabit ücreti 3.5 euro olarak belirlenmiş.

Tabi bu fiyatlar ekim alanının büyüklüğü, durumu ve alınacak bölgeye göre değişebilir.
 
G

Gökay

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
1 greft 3.5 euro vay arkadaş.. 3000-3500 greft hesaplama yapamıyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
342
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
270
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
159
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
297
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
178
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
312
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
3
Üst Alt