Dr. Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hakonek
  • 191 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hakonek

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Doç.Dr. Serdar Gökrem, Ankara, Türkiye'de yaşayan bir saç ekimi uzmanı. Çalışmaları veya hasta incelemeleri hakkında araştırma yaptığımda özel bir sonuçlara ulaşamadım. Bir saç ekimi kliniği veya doktoru seçmeden önce her zaman iyice araştırmak ve farklı kaynaklardan gelen bilgileri saç ekimi yaptırmış saç ekimi yaptırmak isteyen kişileri araştırmak istiyorum.

Dr. Serdar Gökrem Saç ekimi Yorumları​

Ankara'da saç ekimi işlemlerini yaptıran Dr. Serdar Gökrem saç ekimi yorumları bir kaç forumda ve google adres sorgulamada var tabi daha iyi araştırmak istiyorum çünkü aşağıda görselde bulunan saç ekimi yorumları bir çok saç ekimi merkezi tarafından satın alınabiliniyor. Serdar Gökrem bunu yaptı demiyorum ama öyle bir firmaya bakıyorsun 1000 lerce yorumu var şaşırtıcı.
Serdar Gökrem.png

Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekimi sonuçları ;​

Doç. Dr. Serdar Gökrem tarafından yapılan saç ekimlerinin sonuçları hakkında kesin bir bilgim yok. Saç ekiminin başarısı, cerrahın beceri ve deneyimi, kullanılan yöntem, kişinin özel koşulları ve beklentileri gibi birçok faktöre bağlıdır. Saç ekimi son 1 yıl içinde yaptırmış iyi bir deneyime sahip kişilerin saç ekimi sonuçları var ise forum sitesinde bakmak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz.
 
T

tomriddle

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Dr. Serdar Gökrem yeri nerde ve fiyatları konusunda bilgisi olan var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
319
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
266
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
156
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
292
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
177
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
311
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt