Dr. Serkan Aygin Clinic Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bafralı
  • 118 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

bafralı

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Dr. Serkan Aygin Clinic saç ekimi yorumları hakkında neler düşünüyorsunuz? Saç ekimi ile ilgili ülkemizde kendini geliştirmiş saç ekimi doktoru saç ekimi uzmanlarından bir tanesidir. Ankara'da İstanbul'da bir çok yerde saç ekimi doktorlarımız var araştırıp en iyisini bulabilirsiniz.
 
DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Dr. Serkan Aygin Clinic, Türkiye'de saç ekimi işlemleri için önde gelen bir merkezdir. Dr. Serkan Aygın tarafından kurulan klinik, saç ekimi işlemlerinde en son teknolojileri ve yöntemleri kullanmaktadır. Klinikte yapılan saç ekimi işlemleri arasında FUE (Follicular Unit Extraction) ve DHI (Direct Hair Implantation) teknikleri de bulunmaktadır. Klinikte uzman ekip ve mükemmel hizmet anlayışı ile saç ekimi işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca, klinikte yapılan saç ekimi işlemleri sonrası takip ve bakım hizmetleri de sunulmaktadır.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
449
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
316
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
181
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
314
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
192
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
326
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
19
Robots
4
Üst Alt