Dutasterid kullanan kadınlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Seray
  • 226 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Seray

Üye
Merhaba arkadaşlar bir bayan olarak 3 senedir yoğun saç dökülmesi yaşıyorum saçlarımda seyrelme, açılma yok çok şükür ancak dökülmelerim çok fazla muayene oldum test sonuçlarımda androjen dht seviyesi referans değerinin üstünde çıktı doktorum vitamin takviyesiyle dinar 35 verdi. İlacı 2 ay kullanıp tekrar gelmemi istedi. Ancak diane 35 nasıl kullanılacak hiç bilgim yok. İnternette bir kaç araştırma yaptım finasterid yada dutasterid mezoterapisi yapılıyormuş etkisi hakkında bir bilgiye ulaşamadım ilaçlı saç prp yaptıran var mı?

D

Durubeyaz

Üye
Androjenik dökülme teşhisi kesin olarak konulduysa size tavsiyem mezoterapi ile saçlarına 5 alfa reduktaz inhibitörü (yani DHT oluşumunu sağlayan enzimi bloke eden bir madde) dutasterid enjekte ettir. Kafada kalma süresi yaklaşık 20 gün. Yani 15 günde bu maddeyi içeren bir mezoterapi ise yarayabilir. Yalnız fiyatı baya pahalı.

G

gulizo

Üye
Dutasterid kadınlar için tehlikeli değil mi? :rolleyes: korkutucu geliyor bana finasteride ve dutasteride açıkçası

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
75
Üst Alt