Dutasterid ne kadar etkili?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi brky35
  • 328 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

brky35

Üye
Avodart dutasterid kullanıyorum ne kadar etkili oluyor 4 yıl önce minoxil, finasterid ve dermaroller ile 8 ay içinde harika sonuç almıştım tabi ilk zamanlar şok dökülme sonrası hevesim kırılmıştı saçlarım seyrekleşmeye başladığında sadece minoxil ve dutasterid olarak tedaviye devam ettim 1 yıl bu şekil kullandım etkileri gittikçe arttı bende tamam dedim saçları kurtardım. Tedavi süresince düzenli olarak 3 yıl boyunca devam ettim ancak bazı sebeplerden dolayı ilaç kullanmayı 6 ay bıraktım ve sonra tekrar devam ettim şimdilerde minoxil ve dutasterid kullanıyorum sanki hiç etki etmiyor gibi 6 ay oldu kullanalı saç dökülme biraz arttı ama etki sıfır yeni saçta çıkmıyor bu şekil devam ederim yoksa ileride olumlu etkiler yaşarmıyı? Cevabınız için teşekkürler..

S

Sinan

Üye
Bende 2 yıldır Finasterid kullanıyorum. Dökülme neredeyse tamamen durdu iyi gidiyor durum ama dutasterid kullanmam

A

Alone

Üye
Arkadaşlar merhaba aranızda yeni katıldım 4 yıl önce minoxil, dutasterid ve dermaroller ile 8 ay içinde harika sonuç almıştım tabi ilk zamanlar şok dökülme sonrası hevesim kırılmıştı saçlarım seyrekleşmeye başladığında sadece minoxil ve dutasterid olarak tedaviye devam ettim 1 yıl bu şekil kullandım etkileri gittikçe arttı bende tamam dedim saçları kurtardım. Tedavi süresince düzenli olarak 3 yıl boyunca devam ettim ancak bazı sebeplerden dolayı ilaç kullanmayı 6 ay bıraktım ve sonra tekrar devam ettim şimdilerde minoxil ve dutasterid kullanıyorum sanki hiç etki etmiyor gibi 6 ay oldu kullanalı saç dökülme biraz arttı ama etki sıfır yeni saçta çıkmıyor bu şekil devam ederim yoksa ileride olumlu etkiler yaşarmıyı? Cevabınız için teşekkürler..
Kullanma devam et bence bırakırsan saç döngün bozulacak daha kötü duruma gelecektir

Y

yalçın

Üye
Bende dutasterid yeni başladım 3 ay oldu dökülmem azaldı şimdilik

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
12
Robots
69
Üst Alt