Dynavit Diamond Collagen Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Dilek
  • 173 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

Dilek

Üye
Dynavit Diamond Collagen ne işe yarar, bu ürün içeriği doğal olarak yetişen Morina balığının derisinden elde edilen hidrolize balık kolajeni sayesinde, ciltte görülen yaşlanma belirtilerini düzenli kullanımda gözle görülür şekilde azalttığı belirtilmiştir. Balık kolajeni, cilt için en etkili ve kolay emilen kolajen çeşididir.

Dynavit Diamond Collagen Yorumları.jpeg

Dynavit Diamond Collagen içeriğindeki 1 tabletteki değer olarak hidrolize morina balık kollejeni 5000 mg kamu meyve tozu 200 mg kırmızı yonca çiçek ekstresi 19 mg astaksantin 4 mg beta karoten 0.5 mg bulunur.

Ürün 50 ml 10 şişe fiyatı 220 tl.

Merhaba bayanlar ciltte oluşan yaşlanma belirtilerini, kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmak için Dynavit Diamond Collagen takviyesini kullananlar var mı? Bu ürünü nasıl kullanıyorsunuz, memnun kaldınız mı, önerir misiniz, kullanıcı yorumlarına bakmadan almak istemedim yorumlarınızı bekliyorum bilgilendirme yaparsanız şimdiden teşekkürler.

S

Simel

Üye
Canım ben kullanıyorum ama faydası var yada yok bişey diyemem, tadı çok şekerli ve kutuda az sayıda var. O yüzden bir şişesi çok pahalıya geliyor.

Dynavit Diamond Collagen.jpeg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
75
Üst Alt