Ecopirin kullananlar nelere dikkat etmeli

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kelbey
  • 274 Görüntülenme
  • 0 Yorum
K

kelbey

Üye
Mesajlar
39
Puanları
6
Erkek tipi saç dökülmesini önlemek için ecopirin içindeki Asetilsalisilik asit bilindiği gibi prostaglandin D2 inhibitör bu bileşen androjenik alopesi tipi saç dökülmesinin başlıca sorumlusu olarak biliniyor erkeklik hormonları tarafından incelmiş üst bölge kafa derisi saç kökü hücrelerinde artış yaparak kök hücrelerin küçülmesine sebep oluyor. Prostaglandin D2 güçlü bir trombosit agregasyonu önleyici belkide besleyici trombiositleri azaltarak hücrelerin beslnemesini engelliyor. Asetilsalisilik asit pgd2 bloker olduğu için genetik saç dökülmesini önleyici etkileri bulunmaktadır. Özellikle finasterid yanında ecopirin kullanmak bu işi çözer diye tahmin ediyorum.

Piyasada 100, 150, 300 ve 81 mg etkin madde içeren ecopirin tablet formu vardır.

Ecopirin kullananlar nelere dikkat etmeli.jpeg


Sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar bu iki ilacı birlikte nasıl kullanmam gerekiyor. Bu yaşta Aspirin içmek sürekli sağlığa zarar verir mi? Doğru kullanım şekli nedir önerilerinizi bekliyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
354
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
220
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
351
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
352
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
205
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
331
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
15
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
26
Robots
4
Üst Alt