Ecopirin PRO ile Ecopirin arasındaki fark nedir?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Charismax
  • 420 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Charismax

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Ecopirin PRO ile Ecopirin arasındaki fark nedir, Ecopirin PRO, her tabletin biri 81 mg asetilsalisilik asit adlı etkin madde içerir. Etkin maddesi asetilsalitilik asit olan bu ilaç trombositlerin kümeleşip pıhtı yapmasını engelleyerek çalışır. Asetilsalisilik asit, ağrı kesici, ateş düşürücü ve iltihap önleyici özelliklere sahip bir ilaçtır. Genellikle kalp krizi riskini azaltmak, kan pıhtılarını önlemek veya bazı tıbbi durumları tedavi etmek amacıyla kullanılır. "Ecopirin PRO" adı altında satılan bir ürünün, özel bir formülasyon veya dozaj şekli olabilir, bu nedenle kullanmadan önce doktorunuzun veya eczacınızın önerilerini dikkate almanız önemlidir.

Ecopirin, aspirin (asetilsalisilik asit) içeren bir ilaçtır. Aspirin, ağrı kesici, ateş düşürücü ve anti-inflamatuar özelliklere sahip bir ilaçtır. Aynı zamanda kan pıhtılaşmasını önlemeye yardımcı olabilir ve kalp-damar hastalıkları riskini azaltmada kullanılır. Özellikle kalp krizi veya felç riski taşıyan kişilere veya doktor tavsiyesi üzerine aspirin kullanılabilir.

Ecopirinin 100 mg, 150 mg ve 300 mg olarak enterik kaplı ve turuncu renkte tabletlerden oluşur. Ecopirin PRO ise 81 mg enterik kaplı ve yine turuncu renkte bir tablettir.
 
L

LEANDRE

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Normal aspirinden ne farkı var?
 
F

Filozof

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Normal aspirinden ne farkı var?
Farkı yok içeriğindeki salisilik asit miktarı farklı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
212
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
188
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
240
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
305
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
163
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
286
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
45
Robots
3
Üst Alt