Eges Hair Clinic Saç Ekim Merkezi

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi alia
  • 198 Görüntülenme
  • 0 Yorum
A

alia

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Eges Hair Clinic, İzmir'de saç ekimi hizmeti sunan bir merkezdir. Merkez, saç ekimi işlemleri için modern teknolojiler ve ekipmanlar kullanıyor. Ekim işlemi sırasında kullanılan folliküler birim transplantasyon (FUT) veya folliküler birim ekstration (FUE) tekniklerinden birine götürülür. Ayrıca, merkez, saç dökülmesinin nedenlerini ve tedavi yönetimi de değerlendirerek size özel bir tedavi planı sunar.
Saç ekim merkezi diğer merkezler gibi şimdilik gördüğümüz kadarıyla FUT saç ekimi yapmamaktadır bir çok saç ekim merkezi tarafından tercih edilmiyor.

Eges Hair Clinic yorumları​

İzmir'deki Eges Hair Clinic ile ilgili en son incelemelere ve derecelendirmelere bilgim yok. Ancak klinik hakkında daha yeni yorumlar ve derecelendirmeler için Google, TripAdvisor ve Realself gibi çevrimiçi inceleme web sitelerine bakmanızı tavsiye ederim. Forum sitemizde şuana kadar eges hair ile ilgili saç ekimi yorumları veya saç ekimi sonuçları paylaşılmış değildir. Ayrıca, hastaların referansları için kliniğin kendi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını kontrol edebilirsiniz. Klinik ve hizmetleri hakkında çok yönlü bir anlayış elde etmek için farklı kaynaklardan çeşitli incelemeleri okumak önemlidir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
319
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
266
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
156
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
293
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
178
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
311
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
4
Üst Alt