Elidel krem kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cemre
  • 194 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Cemre

Üye
Arkadaşlar koltuk altında egzama oluştu aşırı terlemeden dolayı sürekli aynı yerde çıkıp çıkıp duruyor kaşınıyor ben de kaşıyınca daha çok kabuklanma oluşuyor deride kıp kızarık kaldı yani üstüne pudra sürüyorum nemi kurusun diye fayda etmiyor bepanthen krem vardı evde onu kullandım fayda etmedi ya bu 4 aydır aynı yerde duruyor kaşıdıkça çoğalıyor diğer yerlere atlama ihtimali var mıdır nasıl geçecek bu hastalık elidel krem varmış ciltte çıkan egzamalar için kullanılıyormuş çok etkiliymiş kısa sürede egzamayı geçiriyormuş bu kremi kullanıp egzama için etkisini gören var mı eğer sedef yda egzamayo iyileştiriyorsa ben de yarın eczaneden alayım ya da doktora yazdırayım.

Soru sormuşken bir de şunu sorayım benim eşimde de parmak uçlarında elinin bir kısmında göz altında vitiligo yani cilt beyazlaması hastalığı var takrolin krem kullanıyor bir yıldır az da olsa fayda etti ama tam geçirmedi elidel krem reçete dışı vitiligo tedavisi içinde kullanılıyormuş acaba vitiligo için kullanan arkadaşlar varsa bununla ilgili bilgi verirlerse sevinirim şimdi.

M

mertzafer

Üye
Geçmiş olsun egzama hastalığı kalıcı değil ama stres zamanlarında tekrarlayabiliyor. İbrahim saraçoğlunun dut kürü var mutlaka yap ben o şekilde kurtuldum. Nette tarifi var ne kadar sıcak yaparsan o kadar iyi aklında bulunsun. Bir de elidel krem raporla veriyorlar o da çok etkili ikisini birden kullan geçer inşallah.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
68
Üst Alt