Erkeklerde cilt beyazlatma doğal yöntemler

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yalçınakan
  • 122 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yalçınakan

Üye
Normalde cildim beyazdır buğday tenliyimdir ancak yazımları tatile gittiğimde aşırı bir kararma oldu güneş kremleride kullanınca daha çok esmerleşme oluştu bugünlerde biraz renk tonum açıldı ancak eskisi gibi cildimin rengi yerine gelmedi hafif esmerlik duruyor internet sitelerini okuduğumda bazı doğal yöntemler var örneğin pirinç unu ile beyazlatma karbonat ile beyazlatma gibi birkaç yöntem var acaba aranızda koyulaşmış cildi eski rengine geri döndürmek için bitkisel yöntemler deneyip faydasını görmüş cildi beyazlamış olan arkadaşlar var mı uygun bir zamanda ben de denemek istiyorum.

L

lusyus

Üye
Üye
Güneş kremi cildi savunmasını harekete geçirerek melanin pigmenti oranını artırır bunun sonucunda esmerleşme olur belli bir zamandan sonra melanin oranı azalsada cilt eski rengine gelmeyebilir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
62
Üst Alt