Erkeklerde cilt beyazlatma doğal yöntemler

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yalçınakan
  • 106 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yalçınakan

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Normalde cildim beyazdır buğday tenliyimdir ancak yazımları tatile gittiğimde aşırı bir kararma oldu güneş kremleride kullanınca daha çok esmerleşme oluştu bugünlerde biraz renk tonum açıldı ancak eskisi gibi cildimin rengi yerine gelmedi hafif esmerlik duruyor internet sitelerini okuduğumda bazı doğal yöntemler var örneğin pirinç unu ile beyazlatma karbonat ile beyazlatma gibi birkaç yöntem var acaba aranızda koyulaşmış cildi eski rengine geri döndürmek için bitkisel yöntemler deneyip faydasını görmüş cildi beyazlamış olan arkadaşlar var mı uygun bir zamanda ben de denemek istiyorum.
 
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Güneş kremi cildi savunmasını harekete geçirerek melanin pigmenti oranını artırır bunun sonucunda esmerleşme olur belli bir zamandan sonra melanin oranı azalsada cilt eski rengine gelmeyebilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
257
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
397
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
181
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
195
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
197
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
225
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
5
Üst Alt