Erken Yaşta Saç Beyazlaması

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Neo
  • 148 Görüntülenme
  • 1 Yorum
N

Neo

Üye
Herkese iyi günler arkadaşlar 18 yaşıma yeni girdim saç dökülmesi sorunum yok saçlarım oldukça gür ancak erken yaşta saç beyazlaması sorunum var. Bundan 2 yıl önce bir tane bile saç beyazım yokken ne olduysa bu son bir yıl içinde 10 tel beyaz saç saydım. Sabahları yüzümü yıkarken beyaz saçları görünce suratım asık dolanıyorum bazenleri o beyaz saçları koparma kararı alıyorum. Koparınca da sanki daha da çoğalacak gibi hissiyata kapılıyorum. Hayatımda herhangi bir değişiklik yapmadım stresim yok ve bu durumdan dolayı mutsuzum bu yaşta böyle bir sorunla karşılaşan ve tavsiyesi olan var mı? Doktora gitmeli miyim vitaminler faydalı olur mu?

P

ParadoX

Üye
Beyazların saçları koparmana gerek yok koparsan da saç beyazlaması çoğalmaz. Genelde erken yaşta saç beyazlaması genetiksel bir durum olabiliyor. Ailen de baban da annen de kardeşlerinde de aynı durum var mı Eğer varsa ırsi olabilir. Kesin çözüm yok ama vitaminler sağlıklı beslenme ile beyazlamaların oluşmasını önleyebilirsin.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
58
Üst Alt