Estepalace Saç Ekimi Yorumları Sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 755 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle yeni ekim yöntemlerini güvenle sunmaya devam eden Estepalace Saç Ekimi merkezi, 16 yıllık tecrübesi ve deneyimleriyle yüzleri güldürmeye devam etmektedir. İnsanların kellik psikolojisinden uzaklaşatırarak, daha da özgüvenli olmalarına katkı sağlayan Estepalace, kalitenin tek adresi olduğunu söylemek istiyoruz. Estepalace saç ekimi sonuçları ile ilgili forum sitemizde bulunan saç ekimi sonuçları bakabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Yoğun kök olan bölgeleri araştırarak, işlem görecek bölgeye enjekte etmek ve bunu ağrısız bir şekilde gerçekleştirmek deneyimle ve uzmanlıkla alakalıdır. Özel cihazlar kullanılarak yapılan bu işlemin başarı yüzdesi oldukça yüksektir. İşlem sonrasında rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam edebileceğinizin yanı sıra şişme veya morarma olmaması için işlemden sonra 7 gün dinlenmeniz hasta için faydalı olacaktır.
Estepalace saç ekimi.jpeg

Şişme olması durumunda hızla geçici dönemlerden biri olduğunu söylemek istiyoruz. Estepalace Saç Ekimi Sonuçları olarak iyileşme sürecinde kaşınmalar meydana gelebilir. Bu durum normal karşılanır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta ise; işlem görülen yere çok fazla temas etmemektir. Bu iyileşme sürecini uzatır. Estepalace Saç Ekim Merkezini tercih eden insanların işlem sonucu başarı oranı yüzde yüzdür. Dolayısıyla bu işlem sayesinde sizde fiziksel görünümünüze renk katacak ve özgüveniniz daha da güçlenecektir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?​

Genel olarak saç ekimi; köklerin alandan çok ince ve seyrek punchlarla alınıp, saç olmayan bölgeye ekilmesi anlamına gelir. Lokal anestezi altında yapılan bu işlem; son zamanlarda herkesin tercih ettiği FUE tekniği ile yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde herhangi bir dikiş iziniz olmayacak. Tekniğin ağrısız olması sonucunda saç ekimi rahat ve konforlu bir şekilde yapılır. Estepalace saç ekimi işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir ağrı hissedilmeyeceği için günlük yaşantınıza kolay bir şekilde adapte olabilirsiniz.
FUE saç ekimi yönteminde genellikle işlem görülecek yerde yeteri kadar kök olmaması durumunda, hastanın vücudunun herhangi bir bölgesinden de isteğe bağlı olarak kök alınmaktadır. Burada en önemli bilmeniz gereken nokta; bu köklerin genel olarak sıkılaşmak için kullanılmasıdır.

Kadınlarda Saç Ekimi Yöntemi Farklımıdır?​

Kadınlarda yapısal olarak bazı hormon bozuklukları sonucunda saç dökülmeleri yaşanmaktadır. Buna bağlı olarak; doğum ve emzirme dönemleri, genetik dökülmeler, kilo alımı ve ilaç kullanımı gibi sorunlar da dökülmeye sebep olmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi sonucunda artık saç dökülmelerinin önüne geçen ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak olan Estepalace saç ekimi merkezi sayesinde sizde hayal ettiğiniz görünüme kavuşacaksınız.
Öncelikle saç ekimi yaptırmak isteyen bayanların saçlarının dökülme nedeni araştırılır. Daha sonra saç bölgesinin yoğun olduğu alanlar konusunda gözlem yapılarak ekim işlemi gerçekleştirilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi acısız ve ağrısız bir işlemdir.
Görsellik olarak ilk etapta dikkat çeken en önemli bölgeler arasında yer alan saç oldukça önemlidir. Özellikle bayanların saç görünümü konusuna önem verdiğini bilerek bu konuda size yardımcı olacak Estepalace Saç Ekimi merkezidir.

 
Kınık

Kınık

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Estepalace saç ekimi uyglamasında çok ilgili diyebilirim bir kaç tane daha önce örnek görme şansım oldu, saç ekimi ile ilgili sakaldan saç ekimi ve diğer operasyonlarda gayet güzel iş çıkarmışlar.
 
S

Speaker

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Estepalace saç ekimi uyglamasında çok ilgili diyebilirim bir kaç tane daha önce örnek görme şansım oldu, saç ekimi ile ilgili sakaldan saç ekimi ve diğer operasyonlarda gayet güzel iş çıkarmışlar.
Tüm saç ekim merkezleri buna estepalace saç ekim sonuçları da dahil sosyal medya da en güzel en sık saç ekimlerini paylaşıyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
108
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
262
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
137
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
259
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
153
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
324
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
4
Üst Alt