Estradiol losyon kullanımı resimli sonuçlarım

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lastmorn
  • 2K Görüntülenme
  • 7 Yorum
L

lastmorn

Üye
Üye
Geçen ağustos eylül ayında estradiol losyonu kullanmaya başladım. Saç açıklığım önlerde hızlanmaya başlamıştı vertex bölgemde hızlı bir şekilde açılma oluştu. Önceleri minoxidil ve finasterid kullandım. Minoxilm%5 10 yıl boyunca kullandım ilk başlarda yoğun dökülme yapmıştı daha sonraları ise tüm saçlarımda olumlu etkilerini gördüm ilk kullanımda 12. Ayın sonunda çok güzel sonuçlar elde ettim. Proscar ilacınıda günün aynı saatinde 1 mg olarak akşamları kullandım. Saçlarımı 10 yıl boyunca korumayı başardım. Ancak genetik saç dökülmesi için finasterid sürekli kullanılamıyor. Minoxilde ilk kullanıldığı gibi etki etmiyor etsede saçları döküyor döngü falan toparlanması aylar alabiliyor. Bu forumdaki estradiol losyonu denemeye karar verdim. İlk başlama tarihim eylül ayı ve sürekli her ay sonuçlarını izledim. İlk defa minoxil harici saç çıkartan bir losyon olduğunu anlamış oldum. Vertex bölgem neredeyse kapanmak üzere önlerimde kalınlaşma etkileri artarak devam ediyor. Kullanmak isteyen arkadaşlara önerim sürekli ve düzenli kullanım gerektiriyor. Sabırlı olmak lazım hemen saç çıkartmıyor ancak etkileri giderek artıyor. Dermaroller ile kullandım normal kullanmayın emilmesi zor oluyor. İlk başlama ve son resimleri ekledim yorumlarınızı bekliyorum.

Losyona başlamadan önceki durum

Estradiol losyon resimli kullanım sonuçlarım

IMG_20220716_121509.jpg

Ocak ayı resimleri

IMG_20220716_121619.jpg

IMG_20220716_121634.jpg

Panelist

Panelist

Üye
Maşallah hocam çok iyi sonuç göstermiş estradiol losyonu bende denemek istiyorum nasıl yaptığınızı yazarmısınız

M

Mustafa

Üye
İnşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız bende kafein losyon ve arginine losyona başlayacak yaşımda dolayı bu losyonu kullanamıyorum yan etki yaşadınızmı

H

Hairs

Üye
Hocam siz sanırsam kafein %3 ile arjinin %10 losyon kullanıyordunuz şuan devam ediyonuz mu?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
L

lastmorn

Üye
Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın geç cevap için, nasıl yaptığım forumda estradiol losyon konusunda var aynısını hazırladım, yan etki olarak fazla bir sıkıntısı yok eğer çok sık kullanırsanız cinsellikte biraz azalmalar oluyor ama kısa sürede geçiyor, kafein losyonu 2 güne 1 kullanıyorum ama düzenli değil.

İ

İronvibe

Üye
Sonuç mükemmel tebrikler hocam. Önemli olan süreklilik diye de notumu düşeyim bende inşallah yakında başlayacağım.

O

oscar

Üye
Hocam güncel durum nedir resim atabilir misiniz herkes bilgilensin

O

oscar

Üye
Geçen ağustos eylül ayında estradiol losyonu kullanmaya başladım. Saç açıklığım önlerde hızlanmaya başlamıştı vertex bölgemde hızlı bir şekilde açılma oluştu. Önceleri minoxidil ve finasterid kullandım. Minoxilm%5 10 yıl boyunca kullandım ilk başlarda yoğun dökülme yapmıştı daha sonraları ise tüm saçlarımda olumlu etkilerini gördüm ilk kullanımda 12. Ayın sonunda çok güzel sonuçlar elde ettim. Proscar ilacınıda günün aynı saatinde 1 mg olarak akşamları kullandım. Saçlarımı 10 yıl boyunca korumayı başardım. Ancak genetik saç dökülmesi için finasterid sürekli kullanılamıyor. Minoxilde ilk kullanıldığı gibi etki etmiyor etsede saçları döküyor döngü falan toparlanması aylar alabiliyor. Bu forumdaki estradiol losyonu denemeye karar verdim. İlk başlama tarihim eylül ayı ve sürekli her ay sonuçlarını izledim. İlk defa minoxil harici saç çıkartan bir losyon olduğunu anlamış oldum. Vertex bölgem neredeyse kapanmak üzere önlerimde kalınlaşma etkileri artarak devam ediyor. Kullanmak isteyen arkadaşlara önerim sürekli ve düzenli kullanım gerektiriyor. Sabırlı olmak lazım hemen saç çıkartmıyor ancak etkileri giderek artıyor. Dermaroller ile kullandım normal kullanmayın emilmesi zor oluyor. İlk başlama ve son resimleri ekledim yorumlarınızı bekliyorum.

Losyona başlamadan önceki durum

Ekli dosyayı görüntüle 312

Ekli dosyayı görüntüle 313
Ocak ayı resimleri

Ekli dosyayı görüntüle 314

Ekli dosyayı görüntüle 315
Günde kaç ml kullanıyorsunuz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
370
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
220
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
355
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
359
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
210
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
336
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
2
Üst Alt