Evocapil ve Xpecia Tablet Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi orhan
  • 440 Görüntülenme
  • 5 Yorum
O

orhan

Üye
Arkadaşlar tekrardan merhaba saçımın durumu hala aynı durumda fakat ileride dökülmem artacak gibi çünkü tepelerdeki saçlar iyice incelmeye başladı şakak çizgilerindeki bazı saçlar minyatürleşmiş durumda. Aklıma xpecia tablet almak geliyor bir çok arkadaş kullanıyor etkisi olmasa kullanmazdı diye düşünüyorum.

Xpecia hakkında sormak istediğim bir kaç soru kesinlikle yan etkisi yok yazmışlar bazıları ise yapıyor demişler. Benim yapım biraz pimpirikli olduğu için kısırlık gibi ciddi durumlar olur mu merak ediyorum.

İkinci sorum ise 3 yıldır evocapil şampuan kullanıyorum bunun tableti ve serumu var denemek istiyorum. Saçıma %5 bile etki yapsa bana yeter. İkisi birden Xpecia + Evocapil kullansam saç kalitemde artış olur mu?

B

byburkay

Üye
Kullan xpecia az ya da çok faydası olacaktır

B

byburkay

Üye
Teşekkür ederim, peki yan etki anlamında geri dönülemez problemler oluşur mu ? Dikkat edilmesi gereken şeyler var mı ?

S

Sedat27

Üye
Ben xpecia ve minox kullanıyorum saçlarda kalınlaşma var daha tam uzatamadım askerde olduğum için ama iyi gibi şakaklardan geriliyor Nw2 gibi şu an önlere etki yok önler geriliyor genel kalitede artış istiyosan var, evocapil kullancaksan minox kullan fda onayı almış ürün gidipte hair forte gibi ürünler ne kadar etkilidir bilemem. Xpecia yan etki görmedim ayrıca 5 6 aydır.

C

Crash

Üye
Xpecia tableti boşver evocapilin tabletini ve serumunu kullan

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
13
Robots
41
Üst Alt