Expigment Krem Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi zeynep
  • 382 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Z

zeynep

Üye
Merhaba arkadaşlar sivilce izleri için expigment %4 krem kullanımı çok etkili oluyormuş izleri, lekeleri kısa sürede geçiriyormuş. Benim cildimde sadece çene bölgemde çok az olmakla birlikte rahatsız eden sivilce izleri var. Eczacım bana bu kremi önerdi kısa sürede çok etkili oluyor mu. Kullanmaya gece başladım sürmeye inşallah iyi gelir sonuçları yazarım. Expigment kullananlar varsa sonuçları yazarsa çok iyi olur...

H

haNzade

Üye
canım benim bildiğim bu krem lekeler için kullanılıyor... hücre yenileyici başka kremler var, madecassol gibi kremleri kullan bence onları bi dene derim..

S

Simge

Üye
evet bende expigment'i güneş lekeleri ve kalıcı sivilce izlerinde kullanılır diye biliyordum, beyazlatma yapar diye kullandım bitince tekrar almadım, tabi sana doktor sivilceler için verdiyse ona da bir şey diyemeyiz..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Z

zeynep

Üye
evet bende expigment'i güneş lekeleri ve kalıcı sivilce izlerinde kullanılır diye biliyordum, beyazlatma yapar diye kullandım bitince tekrar almadım, tabi sana doktor sivilceler için verdiyse ona da bir şey diyemeyiz..
Canım ben kremi sürdüm önceki gece yüzümü yıkadım kremi sürdüm sabah yıkadım baktım ki krem sürdüğüm yer kırmızı olmuş, dün gece sürmedim kırmızılık geçmedi hala çok sinir oldum, birde sürdüğüm yerde yanmalar gerilmeler oldu kabuklanmalar yaptı bunlar normal mi ben çok korktum bir daha sürmeyi düşünmüyorum

esrose

esrose

Üye
Tretin krem kullanın daha iyi lekeleri yok ediyor az miktar sürün yoksa cildi çok soyma yapar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
71
Üst Alt